система оповіщення
система оповіщення 5 канал

В Україні запустили сервіс, який сповіщатиме про кібератаку

Попередити про кіберзагрозу за 5 хвилин - нова система оповіщення міститиме інформацію про саму кібератаку, а також поради, як не наразити свій комп'ютер на небезпеку

Українська поліція запустила систему оповіщення про злочини у мережі. Про це повідомляє "5 канал".

Відтепер працівників усіх стратегічних підприємств країни про кібератаки повідомлятимуть телефонним дзвінком чи смс, якщо раніше це доводилося робити або паперовим листом, або ж повідомленням на електронну пошту.

Поліцейські кажуть, що цей процес тривав занадто повільно. Тепер ж повідомлення на мобільний міститиме не лише інформацію про саму кібератаку, що розпочалася, а й те як не наразити свій комп'ютер на небезпеку. До такого оповіщення згодом свої телефони незалежно від мобільного оператора зможуть підключити і звичайні українці.

"Ті працівники, які отримали повідомлення про кіберзагрозу, упродовж п'яти хвилин спромоглися вже у себе у корпоративній мережі розповсюдити цю інформацію", - розповів начальник Департаменту кіберпорліції Нацполіції України Сергій Демедюк. 

Нагадаємо, у червні цьогоріч українські установи стали жертвами масштабної кібератаки, здійсненої за допомогою вірусу Petya.A. Пізніше інформація про ураження комп'ютерних систем стала надходити не тільки з України, а й з Великої Британії, Франції, Іспанії, Нідерландів та Індії.

Попередній матеріал
"Мене це розчаровує": Гриневич відповіла на погрозу Угорщини блокувати зближення України та ЄС
Наступний матеріал
"Дата смерті невідома": у Кременчуці увічнили пам'ять бійця роти "Миротворець"
Loading...