Кенія
Кенія
pixabay.com

От холера: МЗС застерігає українців від подорожей до чотирьох країн

Рекомендується утриматися від поїздок до країн, в яких зафіксований спалах холери

Через спалах холери в Республіці Малаві, Сомалі, Танзанії та Кенії Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам утриматися від поїздок до цих країн. Про це повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства.

Спалахи хвороби зафіксовані у малавійських провінціях Karonga (9 випадків), Lilongwe (12 випадків) та Nkhatabay (2 випадки). У Сомалі холера вирує в провінціях Banadir (49 випадків) та Hiraan (17 випадків). Міністерство застерігає від подорожей до танзанійських провінцій Dodoma (53 випадки та 4 смертельних), Rukwa (19 випадків), Songwe (9 випадків) та Ruvuma (2 випадки). І, нарешті, варто дочекатися нормалізації епідеміологічної ситуації в кенійських провінціях Tharaka Nithi (26 випадків), Busia (16 випадків), Meru (14 випадків), Garissa (6 випадків) та Siaya (4 випадки).

Тим громадянам, які все-таки перебувають на зазначених територіях, рекомендується виявляти особливу обачність та дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади, медичних та інших компетентних служб. У випадку виявлення захворювання – негайно звернутися до медичних установ для отриманням допомоги.

"У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до Посольства України у Республіці Кенія за номером телефону: (+254) 733-366-366, на адресу електронної пошти: emb_ke@mfa.gov.ua або на цілодобову "гарячу лінію" МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua", – наголошується у заяві. Наведена інформація стосується перерахованих провінцій усіх чотирьох країн.

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Держдеп США про "Північний потік-2": Цей газопровід істотно підірве незалежність України
Наступний матеріал
У Чорногорії скоїли напад на посольство США: нападник підірвав себе гранатою