5.ua

МЗС оприлюднило рекомендації для українців за кордоном

У зовнішньополітичному відомстві радять: проявляйте обережність та підвищену пильність, уникайте місць проведення протестних акцій, масових зібрань, мітингів

Через загострення безпекової ситуації та високий рівень терористичних загроз, а також стихійні лиха – зокрема пожежі в Південній Європі, повені в Азії – МЗС оприлюднило рекомендації для українців за кордоном. 

"У зв’язку з загостренням безпекової ситуації через терористичні акти, що були вчинені останнім часом у країнах Європи, Азії та Африки, а також стихійними лихами (пожежами у Південній Європі, повенями в Азії) рекомендуємо громадянам України, які планують свою подорож за кордон, і тим, які вже перебувають за межами нашої держави, дотримуватися заходів безпеки, уникати місць масових скупчень людей, неухильно дотримуватися правил перебування іноземців у країнах перебування, виконувати усі законні вимоги представників державних органів влади, рекомендації рятувальних служб і стежити за повідомленнями правоохоронних органів", – зазначається в повідомленні на сторінці у Facebook.

Українцям, що вже перебувають за кордоном, радять проявляти обережність та підвищену пильність, уникати місць проведення протестних акцій, масових зібрань, мітингів.

"У разі потрапляння у зону стихійного лиха доцільно дотримуватися вимог і рекомендацій рятувальних служб та правоохоронних органів", – додали у Консульській службі МЗС України.

Рекомендації щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях розміщені на офіційному сайті ДСНС у розділі "Абетка безпеки" за посиланням.

Іноземні сервери з надзвичайних ситуацій та посилання на веб-сторінки рятувальних служб країн світу розміщені за веб-адресою.

Якщо з вами чи вашими знайомими сталась надзвичайна ситуація, існує загроза життю та здоров’ю, громадянам України рекомендують невідкладно повідомляти про це місцеві правоохоронні органи, рятувальні служби, а також телефонувати на "гарячу лінію" посольства або консульської установи країни перебування чи цілодобову "гарячу лінію" МЗС України за номером телефону: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: [email protected].

Як повідомляв 5.UA, 17 серпня 2017 року фургон скоїв наїзд на натовп людей у Барселоні на пішохідній вулиці Рамбла. Друга атака сталася в каталонському місті Камбрільс, де близько години ночі фургон спробував заїхати на пішохідну зону на набережній, проте перекинувся, і ймовірних терористів вбила поліція. Поліція встановила зв'язок між двома нападами.

Унаслідок терактів у Каталонії загинули 15 людей, ще близько 130 зазнали поранень. 

"Людей розкидало у різні боки": у Барселоні стався жахливий теракт – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
Барселона
/
Барселона
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Ми будемо інвестувати в освіту": Гройсман пообіцяв зберегти стипендії студентам
Наступний матеріал
В Італії вилучили партію заморожених омлетів, що містили сліди фіпронілу
Loading...