Фото gazprom.com

Держдеп США про "Північний потік-2": Цей газопровід істотно підірве незалежність України

  Сполучені Штати виступають за сильне і самодостатнє енергетичне майбутнє для України

  США виступають проти будівництва газопроводу "Північний потік-2", оскільки він підриватиме цілі щодо енергонезалежності Європи. Про це заявив заступник держсекретаря США Джон Салліван. За його словами, реалізація російського проекту також завдасть шкоди енергетичному сектору та економіці України

  "Ми заохочуємо сильне, самодостатнє енергетичне майбутнє для України. В якому Україна не залежатиме від Росії і не буде об'єктом російської агресії. Ми проти трубопроводу "Північний потік-2", який підриватиме енергетичну незалежність європейського континенту. Водночас не менш важливо й те, що це підірве незалежність України", – зазначив дипломат.

  Нагадаємо, Росія планує побудувати "Північний потік 2" дном Балтійського моря – до Німеччини, в обхід України і без врахування законів ЄС. Будівництво газопроводу дозволить "Газпрому" здійснювати транзит газу до Європи без залучення української ГТС. Експерти називають цей проект загрозою енергетичній безпеці і України, і Європи.

  Як повідомляв 5.UA, раніше чільник Держдепу Рекс Тіллерсон заявив, що проект РФ газогону "Північний потік-2" – це загроза енергетичній безпеці Європи.

  Попередній матеріал
  У Петербурзі росіяни вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
  Наступний матеріал
  От холера: МЗС застерігає українців від подорожей до чотирьох країн