Негода у світі 5.ua

Негода у світі: повені, пожежі та вулканічна активність

Нинішнє літо багате на погодні рекорди та антирекорди.

Негода вирує на північному заході Сполучених Штатів. Колорадо, Мічиган і Монтана потерпають від штормів, граду, повеней і злив. У місті Лансінг у Мічигані за добу випало понад сім сантиметрів опадів, залиті траси та перекрила поліція. Місцевих мешканців попереджають про небезпеку масштабної повені. У Монтані через буревій обірвані дроти електромережі, повалені дерева, подекуди блискавка спричинила пожежі. Тим часом Колорадо засипало градом і навіть снігом.

У Каліфорнії вирує найбільша цьогоріч лісова пожежа. Менш ніж за добу вигоріли понад 20 тис. кв км. Роботу пожежників ускладнюють так звані сухі грози. Блискавки підпалюють сухі дерева в регіоні, який страждає від багатомісячної посухи.

Палають ліси і в Португалії, займання сталося ще на вихідних. Вогонь гасять 300 пожежників. За даними метеорологів, зараз 80% території країни потерпають від посухи. Рівень опадів у Португалії уже вісім місяців не дотягує до норми.

У Мексиці занепокоєні вулканічною активністю. Вулкан Коліма почав викидати попіл на висоту до 2,5 км. Довколишні села засипає попелом. Утім, поки що його не дуже багато, евакуацію не оголошують. Місцева влада хіба просить не підходити близько до гори, там може бути небезпечно.

Марина Кафтан, "5 канал"

Нагадаємо, 2 серпня повідомлялося про повені у М'янмі, зсуви ґрунту в Індії та літні пожежі у Каліфорнії.

Попередній матеріал
Промисловість РФ втратила десятки мільярдів доларів через санкції
Наступний матеріал
У Києві відновили будівництво нового колектора - Кличко
Теги:
Loading...