"Не треба весь народ мазати однією фарбою" – екс-головред "Дождя" озвучив реальні суспільні настрої росіян

  Зиґар вважає, що ніякої опозиції в Росії немає

  У Росії є різні групи, і не треба їх змішувати. Про це заявив колишній головний редактор телеканалу "Дождь", російський письменник, режисер, автор книги "Вся кремлівська рать" Михайло Зиґар в інтерв'ю "ЛІГА.БізнесІнформ".

  "Є люди, для яких дуже важлива імперська ідея. Це велика група, в системі цінностей якої найважливішим є велич батьківщини і гордість за неї. Не знаю, скільки їх – може, 10% або трохи більше. А є інша велика, впливова, дуже гучна група людей, для якої головні цінності – людське життя, індивідуальні права і свободи. Їх теж приблизно 10%. Саме протиборство цих приблизно 20% населення, двох їхніх систем цінностей і складають історію Росії", – пояснив Зиґар.

  За його словами, ще "є 80% людей, які не думають і хочуть, щоб їх залишили у спокої, які не вірять, що можуть втрутитися в політику, що від них щось залежить". Вони підтримають кого завгодно, аби тільки їх не зачіпали.

  Окрім того, Зиґар заявив, що опозиції в Росії немає: "Багато з тих, хто називає себе опозиційними активістами, щиро роблять, що можуть. Деякі бережуть себе до кращих днів, а інші заробляють репутацію, вважаючи, що коли все розцвіте, то в їхньому резюме вже буде 30 років безкомпромісної боротьби".  

  Як повідомляв 5.ua, Зиґар розповів про першу серйозну психотравму Путіна в Україні. А також назвав три сценарії зміни влади в РФ. Окрім того він заявив, що у обміні Савченко в Путіна не було тактики. 

  Попередній матеріал
  Глава патрульної поліції Києва потрапив у ДТП в Маріуполі - ЗМІ
  Наступний матеріал
  В Японії батьки для покарання залишили 7-річного сина в лісі і загубили його

  Фейгін звернувся до Путіна з проханням про помилування засуджених у РФ українців

  Скандал у Кремлі: Кудрін вказав Путіну на відсталість РФ

  Порошенко - Путіну: Виборів на Донбасі під дулом російських спецназівців не буде

  Путін прокоментував слова Медведєва про пенсії в Криму

  Путін заявив, що стрілянина на Донбасі не припиниться - Турчинов

  Путін розказав, як вони з Порошенком домовлялися про звільнення Савченко