slovoidilo.ua

Путін розказав, як вони з Порошенком домовлялися про звільнення Савченко

  Глава Кремля заявив, що головною метою обміну було звільнення ГРУшників Александрова і Єрофєєва

  Президент РФ Володимир Путін прокоментував звільнення незаконно засудженої російським судом українки Надії Савченко. Він розповів, що питання обміну Савченко на російських ГРУшників Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва неодноразово обговорювалося з Президентом України Петром Порошенком. При цьому він підкреслив, що це питання не пов’язане з Мінськими угодами.

  Про це Путін, який зараз перебуває із візитом у Греції, заявив після переговорів із грецьким прем’єром Алексісом Ципрасом, передають російські ЗМІ.

  Глава Кремля запевнив, що з його боку головною метою було повернення в Росію спецпризначенців Александрова і Єрофєєва. При цьому він підкреслив, що всі полонені з обох сторін конфлікту на сході України повинні бути звільнені.

  Російських спецпризначенців, нагадаємо, засудили до 14 років ув'язнення. Їх визнали винними у "веденні агресивної війни за попередньою змовою групою осіб, сприянні діяльності терористичної організації за попередньою змовою групи осіб... здійсненні теракту... застосуванні зброї для провокації воєнного конфлікту за попередньою змовою групою осіб".

  Під час судового процесу російська сторона не проявляла до їх долі особливого інтересу, а Мін'юст РФ заявляв, що не працює над питанням обміну засудженої в Росії українки Надії Савченко на військових Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва, яких ув’язнили в Україні.

  Попередній матеріал
  Донецького адвоката, який напав на дружину Турчинова, арештували на 2 місяці
  Наступний матеріал
  Лук’яненко: Україні судилося бути основною силою, яка призведе до дезінтеграції "Московської імперії"
  Теги:
  Loading...