Путін прокоментував слова Медведєва про пенсії в Криму

  Володимир Путін наголосив, що в доларовому еквіваленті рівень доходів в РФ вище, ніж в Україні

  Президент РФ Володимир Путін вважає, що заяву прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва про індексацію пенсій, зроблену ним під час візиту до Криму, було вирвано з контексту і стверджує, що рівень життя в Росії вище, ніж в Україні. Про це він сказав журналістам, передає УНІАН.

  "Я не бачив, щоб Дмитро Анатолійович говорив з цього приводу, завжди можна або з контексту взяти якусь фразу, або взяти фразу із загальної розмови. За словами все може збігатися, а за духом сенс може якось інакше виглядати, якщо подивитися на весь контекст розмови", - зазначив Путін.

  Втім, він заявив, що в доларовому еквіваленті рівень доходів в РФ вище, ніж в Україні.

  "Наші сусіди, Україна, припустимо. Ми говоримо: інфляція минулого року в Росії дуже велика - 12,9%. А там інфляція - 48,7%. Пенсія середня: у нас 200 доларів в доларовому еквіваленті, а в Україні - 76 доларів. Різниця є? Так ми хоч на 4 відсотки та проиндексировали. В Україні взагалі ніякої індексації, плюс підвищення пенсійного віку", - наголосив російський Президент.

  "Ми намагаємося утримати зростання тарифів: в цьому році - 4, 4,5, 5% максимум. Тільки в деяких регіонах, за окремими дозволами депутатів місцевих рад до 10 можна. А у наших сусідів? Середнє зростання тарифу на газ - 3,3 рази, це мінімальне. А середній - взагалі, зростання в 6,6 рази. Електроенергія - зростання 70 відсотків, 60 відсотків. За гарячу воду - 50 з гаком відсотків, 60 відсотків. І заморожені пенсії взагалі", - підкреслив Путін.

  Як інформував 5.ua, в окупованому Росією Криму місцеві пенсіонери поскаржилися на мізерні пенсії російському прем'єру Дмитру Медведєву під час його візиту на півострів. 

  При цьому Медведєв намагався виправдатися тим, що уряд окупантів не може провести індексацію пенсій "її ніде немає. Ми її взагалі не брали. Просто грошей немає зараз. Знайдемо гроші, зробимо індексацію. Ви тримайтеся тут, вам всього доброго, гарного настрою і здоров'я", – підкреслив він.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі встановили хрест на честь польських військових, яких утримували в НКВС
  Наступний матеріал
  В Україні посилять соцзахист осіб, які доглядають за інвалідами