мзс рф 5.ua

МЗС Росії викликає посла Нідерландів через незадоволення звітом про катастрофу МН17

  Москва заявляє, що слідчі "відводять розслідування у неправильному напрямку"

  Міністерство закордонних справ РФ викликає посла Нідерландів для обговорення результатів розслідування міжнародної слідчої групи катастрофи малайзійського Боїнга рейсом МН17.

  "Для додаткового роз'яснення причин неприйняття в Росії методів роботи спільної слідчої групи, що відводять розслідування в неправильному напрямку, 3 жовтня в МЗС Росії буде викликана Посол Нідерландів в Москві. Главі нідерландської дипмісії будуть представлені докази щодо неприйнятності ігнорування наданої російською стороною важливою об'єктивною інформацією", - йдеться у заяві на сайті МЗС РФ.

  Російська сторона заявляє про "тотальне неприйняття" нідерландською стороною "будь-який, навіть ґрунтовно аргументованої критики" оприлюднених проміжних підсумків кримінального розслідування у справі про катастрофу МН17.

  Раніше сьогодні стало відомо, що МЗС Нідерландів викликають "на килим" посла РФ через російську реакцію на результати розслідування авіакататсрофи.

  Нагадаємо, 28 вересня міжнародна група слідчих оприлюднила результати розслідування, яке доводить, що літак було збито з території, яку контролювали російські найманці і з "Бука", привезеного з Росії.

  17 липня 2014-го бойовики відзвітували, що збили ракетою український військовий транспортний літак, коли ж з'ясувалося, що поцілили вони насправді в іноземний пасажирській лайнер – різко змінили риторику й стали відхрещуватися від скоєного. На борту літака, який слідував рейсом MH17, було 298 осіб – 283 пасажири і 15 членів екіпажу, всі вони загинули. 

  Попередній матеріал
  США допускають введення нових санкцій проти Росії
  Наступний матеріал
  Шимон Перес: Як звичайний пастух став президентом однієї із найрозвиненіших країн світу
  Loading...

  МЗС Нідерландів викликало російського посла через критику розслідування катастрофи MH-17

  Результати розслідування катастрофи MH17 можуть викликати нові санкції проти Росії - Огризко

  Експерти: Після звіту щодо MH17 Росія відреагує потужним інформаційним вкидом, щоб відволікти увагу

  Bellingcat: Росія надала нові компрометуючі дані щодо катастрофи MH17 над Донбасом

  Лавров відмовився вибачитися за збитий МН17

  5 канал - трансляція наживо