5.ua

США допускають введення нових санкцій проти Росії

  Держсекретар Джон Керрі мав телефонну розмову із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, однак вона не принесла жодних позитивних результатів

  Вашингтон не виключає можливості введення нових санкцій проти Росії через дії Москви у Сирії. Про це заявив офіційний представник Держдепартаменту  Марк Тонер, передає "Интерфакс-Украина".

  "Ми не виключаємо перспектив введення додаткових фінансових санкцій. Фінансові санкції довели, що це корисна річ для просування наших інтересів в світі. Тому ми не виключаємо таких санкцій", - заявив дипломат.

  Він зазначив, що держсекретар Джон Керрі мав телефонну розмову із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, однак вона не принесла жодних позитивних результатів. Як зазначив Тонер, у Кремля ще є шанс змінити свою позицію.

  "Ми знаходимося на тому ж самому місці. Ми безумовно не закрили двері, ми безумовно не призупинили наші дипломатичні відносини щодо Сирії. Тому перш ніж ми остаточно хлопнемо дверима, нам потрібно бути впевненими, що ми усвідомлюємо ставки, і, що більш важливо, що Росія усвідомлює ці ставки", – заявив представник Держдепу.

  Нагадаємо, напередодні у Білому домі заявили про провал дипломатичної співпраці з Росією щодо врегулювання ситуації в Сирії. Спочатку США закликали РФ використовувати свій вплив на президента Сирії та забезпечити доставки гуманітарної допомоги нужденним. Натомість, російська авіація сама брала участь у знищенні гуманітарної колони.

  Попередній матеріал
  В США Конгрес уперше зміг подолати вето Обами
  Наступний матеріал
  МЗС Росії викликає посла Нідерландів через незадоволення звітом про катастрофу МН17

  За рік російська авіація у Сирії вбила понад 9 тисяч людей - міжнародні спостерігачі

  У Білому домі заявили про провал співпраці з Росією щодо Сирії

  Керрі: Величезна недовіра між США і РФ може зупинити обговорення врегулювання в Сирії

  Експерт: Росія використовує сирійську кризу, як потужний інструмент тиску на Захід

  США розглядають введення санкцій проти Росії через Сирію

  5 канал - трансляція наживо