Акція протесту жінок
Акція протесту жінок Наша Ніва

"Лукашенко – головний організатор усіх протестів у Білорусі" – білоруська журналістка

Читайте по-русски
Саме дії президента спонукають людей до протесту, вважає вона

Навіть телеведучі державних каналів звільняються, бо не можуть терпіти дії білоруської влади, зазначає Аксана Колб, головна редакторка газети "Новы Час". Про це вона сказала в ефірі програми "Інфовечір" на "5 каналі".

"Правоохоронці буквально полюють на журналістів – були затримані мої колеги. І я, коли виходжу на акції, намагаюсь не демонструвати, що належу до преси. Це зараз стало небезпечним", – зазначає вона.

"Вчора вівся прицільний вогонь по тих людях, які вигукували "Ганьба" і сигналили автомобілями – я була свідком цього. Ви можете побачити, що навіть телеведучі державних каналів звільняються, бо просто не можуть це терпіти. Можна придумати все що завгодно: хто організовує, що робить, але головний організатор всіх протестів у Білорусі – це Лукашенко", – говорить журналістка.

"Йде така самоорганізація білоруського суспільства, якої до цього практично не було. Люди намагаються допомагати затриманим та пораненим. Ті люди, які знаходяться за кордоном, збирають гроші, – сьогодні вже зібрано більше мільйона доларів для підтримки потерпілих від режиму", – додала вона.

Нагадаємо, як раніше повідомляв 5.ua, у Білорусі відкрили кримінальне впровадження проти двох українських волонтерів.

Попередній матеріал
Згідно з нормами: Денис Шмигаль про зберігання селітри в портах України
Наступний матеріал
Як добровольці батальйону "Крим" звільняли Савур-Могилу від окупантів – "Таємниці війни"
Loading...