Принц Чарльз
Принц Чарльз 24smi.org

Королівська сім'я закликала допомагати збирати врожай, щоб компенсувати втрати через коронавірус

  Читайте по-русски
  Щоб не втратити прибутки, знадобиться "ціла армія людей", наголосив британський принц Чарльз

  Допомогти зібрати врожай, щоби компенсувати брак робочої сили через коронавірус, закликав британський принц Чарльз. Про це йдеться на сторінці королівської сім'ї у Facebook.

  Відповідне відеозвернення опублікували на сторінці королівської родини. Принц наголосив: щоби не втратити прибутки, знадобиться ціла армія людей. І хоча робота тяжка і часом брудна, вона дуже важлива для країни у часи коронавірусу.

  Чарльз підтримав урядову акцію "Збирай для Британії". У її межах уряд закликав студентів та робітників, які нині у відпустках, долучитися до збору врожаю.

  Нині у Великій Британії через пандемію коронавірусу – нестача рук на сезонних роботах. Закриті кордони не дозволили достатній кількості сезонних працівників приїхати до країни.

  "Останні кілька тижнів показали небезпеку, яка перед нами постала. Ми маємо зібрати врожай, але у нас бракує людей. І саме тому нам потрібна ціла армія. І вона стане для нас Землеробською армією, яка була за часів Другої світової війни. Наступного місяця ми потребуємо допомоги тисяч людей у зборі врожаю. Це незвична для багатьох та тяжка робота. Але у цей час вона надважлива для кожного із нас. Тому я закликаю усіх долучитися до акції, бо тільки так ми зможемо вистояти", – наголосив принц Чарльз.

  Нагадаємо, стрімкими темпами поширюється коронавірус у Бразилії. За кількістю інфікованих країна напередодні випередила Велику Британію та Італію і стала четвертою у світі: понад 255 тис. недужих та майже 17 тис. смертей.

   

  Попередній матеріал
  Тривожний симптом: учені розповіли, як коронавірус впливає на мозок
  Наступний матеріал
  Степанов пояснив, за яких умов можна працювати в офісі
  Loading...

  Кабмін запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня будуть пом'якшення

  Засідання Кабміну, на якому розглядають подальше пом'якшення карантину

  У світі понад п'ять мільйонів людей заразилися COVID-19

  У Києві виявили три нових осередки спалаху COVID-19 – у гуртожитках та реабілітаційному центрі для дітей

  Реальна ситуація з COVID-19 в ОРДЛО жахлива – Зеленський

  Коронавірус та оренда житла: як карантин вплинув на ринок нерухомості в Києві