Королева Єлизавета ІІ
Королева Єлизавета ІІ Shutterstock

Королева Великої Британії розповіла про свій досвід вакцинування і закликала всіх робити щеплення

Читайте по-русски
Королева попросила людей подумати про своїх рідних, яких вони можуть убезпечити, зробивши щеплення

Не боятися робити щеплення від коронавірусу закликала підданих королева Великої Британії Єлизавета друга. Вона розповіла про власний досвід вакцинації, передає "5 канал".

Повідомила, що ін'єкція була безболісною і вона не відчула майже жодних побічних ефектів. Королева попросила людей подумати про своїх рідних, яких вони можуть убезпечити, зробивши щеплення. Свою дозу вакцини Єлизавета Друга разом із чоловіком принцом Філіпом отримали ще на початку січня. Який саме препарат обрало королівське подружжя – таємниця.

"Щойно вам зроблять щеплення, ви почуватиметеся у безпеці. Я розумію і поділяю ваші страхи. Однак вакцинація – це швидкий та безболісний процес. Усі, хто пройшов через це серед моїх рідних, були здивовані, наскільки легко вони перенесли щеплення, не відчувши жодних серйозних наслідків", – розповіла Королева.

Нині у Сполученому Королівстві офіційно зареєстровано 3 вакцини від коронавірусу. Принаймні одну дозу із цих трьох вже встигли отримати майже 20 мільйонів людей. Щеплення також зробив спадкоємець британського престолу принц Чарльз разом із дружиною Каміллою.

Нагадуємо, до лікарні поклали принца Філіпа, герцога Единбурзького – чоловіка королеви Єлизавети ІІ, передає "5 канал". Зазначається, що в червні йому має виповнитися 100 років.

Попередній матеріал
Роковини окупації Криму: українське МЗС звернулося до міжнародної спільноти
Наступний матеріал
Чубаров закликав Україну і міжнародну спільноту до найжорсткіших дій, які змусять РФ повернути окупований Крим
Loading...

"Найсмачніший у її житті": як у Мюнхені готують різдвяний штолен для королеви Єлизавети

73 роки разом: королева Єлизавета ІІ та принц Філіп відзначають рекордну річницю весілля

Королева Єлизавета II більше не буде главою Барбадосу – острів стане республікою