Джозеф Макгвайр
Джозеф Макгвайр TheWorldNews.net

Керівник розвідки США дасть свідчення у Конгресі щодо розмови Трампа й Зеленського

  Читайте по-русски
  Перед американськими законодавцями Магвайр виступить уже сьогодні о 16:00 за Києвом

  Виконувач обов'язків директора Національної розвідки Сполучених Штатів Джозеф Магвайр свідчитиме в Конгресі щодо розгляду скарги інформатора, що призвела до початку процесу імпічменту президентові Дональду Трампу. Йдеться про телефонну розмову лідерів України та США, інформує "Радіо Свобода".

  Перед американськими законодавцями Магвайр виступить уже сьогодні. О 16:00 за київським часом він дасть свідчення комітету з питань розвідки Палати представників під час публічних слухань, після виступить перед комітетом із розвідки Сенату на закритому засіданні. 

  Раніше голова розвідувального комітету палати представників Адам Шифф назвав розмову Трампа "класичним шантажем мафіозного типу стосовно лідера іноземної держави".

  Думки ж республіканців із приводу оприлюдненої стенограми розділилися. Одні вважають, що в ній немає підстав для імпічменту. Інші називають ці записи такими, що викликають занепокоєння. За даними видання Washington Post, один із сенаторів-республіканців назвав публікацію стенограми "великою помилкою", наслідки якої тепер має розгрібати вся Республіканська партія.

  Шифф сказав: "Те, що ми бачимо на папері, безумовно, викривальна й компрометуюча річ, як ви вже переконалися. Ні в кого не повинно виникати жодних ілюзій із приводу серйозності справи. Цього не заперечиш: президент Сполучених Штатів зламав присягу й пожертвував національними інтересами. Україна розуміла, чого хотів цей президент. Він дав це чітко усвідомити, його люди дали це чітко усвідомити. Україна знала, що їй слід зробити, аби отримати військову допомогу, – допомогти президенту США зламати клятву".

  Як повідомляв 5.UA, 25 вересня 2019 року була опублікована стенограма розмови за 25 липня між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Дональдом Трампом, у якій обидва дійшли спільної думки, що європейські держави роблять недостатньо для допомоги Україні.

  Попередній матеріал
  "Це питання національної безпеки": Байден вимагає притягти Трампа до відповідальності
  Наступний матеріал
  Перегляд бюджету і скорочення персоналу: Герасимчук про наслідки податкових змін для металургії
  Loading...