Дональд Трамп
Дональд Трамп Depositphotos

Імпічмент Трампа: у Палаті представників повідомили, коли опублікують стенограми допитів

  Читайте по-русски
  Публікація стенограм може стати вагомим кроком для поінформованості громадськості про те, що було сказано на слуханнях у рамках розслідування імпічменту Трампа

  Член спеціального комітету з розвідки Палати представників, демократ Джекі Спейєр заявив, що протягом найближчих п'яти днів буде оприлюднено стенограми допиту усіх свідків, які були допитані в Палаті представників Конгресу США у рамках ініційованої демократами процедури імпічменту президента Дональда Трампа, передає "Укрінформ".

  "Я думаю, ви побачите всі стенограми, які будуть оприлюднені, ймовірно, протягом найближчих п'яти днів... Я не знаю, чи будуть вони всі опубліковані за один день, але вони багато розкажуть американському народу", – йдеться у повідомленні.

  Слід зазначити, що публікація стенограм може стати вагомим кроком для поінформованості громадськості про те, що було сказано на слуханнях у рамках розслідування імпічменту Трампа.

  Нагадаємо, виконувач обов'язків директора Національної розвідки Сполучених Штатів Джозеф Магвайр свідчитиме в Конгресі щодо розгляду скарги інформатора, яка призвела до початку процесу імпічменту президентові Дональду Трампу.

  Як повідомляв 5.UA, 25 вересня 2019 року була опублікована стенограма розмови за 25 липня між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Дональдом Трампом, у якій обидва дійшли спільної думки, що європейські держави роблять недостатньо для допомоги Україні.

   

  Попередній матеріал
  ОБСЄ підтвердила завершення розведення військ у Золотому
  Наступний матеріал
  Роковини смерті Гандзюк: Німеччина та Франція очікують вирок замовнику вбивства

  Конгрес США ухвалив резолюцію щодо імпічменту Трампа

  Імпічмент президента США: у Конгресі оприлюднили текст резолюції

  Білий дім проведе власне розслідування щодо розмови Трампа із Зеленським

  Розмова Трампа й Зеленського: син Байдена вперше прокоментував пов'язаний з Україною скандал

  Конгрес США відклав голосування щодо імпічменту Трампу

  Йованович у Конгресі відкинула звинувачення Джуліані щодо своєї політики в Україні – що ще розповіла