Конгрес США
Конгрес США Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США via Facebook

Імпічмент президента США: у Конгресі оприлюднили текст резолюції

  Читайте по-русски
  Резолюція, зокрема, регламентує процедуру слухання свідків у комітеті розвідки

  Текст резолюції, яку планується поставити на голосування 31 жовтня, аби формалізувати процедуру імпічменту, оприлюднив Комітет із процедурних питань Палати представників Конгресу США. Про таке повідомляє CNN з посиланням на "Укрінформ".

  "Проєкт резолюції передбачає процедурні деталі щодо того, як Палата перейде до наступного етапу розслідування щодо імпічменту. Спікер Ненсі Пелосі стверджує, що ухвалення резолюції допоможе усунути будь-які сумніви щодо того, чи може адміністрація Трампа відмовити в наданні документів, не допускати свідків для показань, нехтувати належно оформленими повістками або чинити перешкоди роботі Палати представників", – йдеться у тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що резолюція, зокрема, регламентує процедуру слухання свідків у комітеті розвідки.

  "У результаті розслідування щодо імпічменту зібрано великий обсяг доказів та свідчень, і незабаром американський народ почує все у відкритому доступі. Резолюція, представлена сьогодні в комітеті з процедурних питань, забезпечить цей поступ", – зазначили чільники чотирьох комітетів Палати представників у спільній заяві.

  Резолюція надає адвокатам президента США можливість брати участь у роботі юридичного комітету. Зазначається, що вони матимуть можливість представляти власне бачення справи, відвідувати слухання, аргументувати свою позицію щодо свідчень та висловлювати заперечення.

  Як повідомляв 5.UA, спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про запуск процедури імпічменту Дональда Трампа через імовірний тиск на президента України Володимира Зеленського під час скандальної телефонної розмови. Після розсекречення стенограми розмови комітет із розвідки Палати представників США опублікував скаргу співробітника американської розвідки, який першим вказав на можливі порушення з боку Трампа під час бесіди із Зеленським. Згідно з розшифровкою розмови, Трамп просив Зеленського відновити розслідування щодо компанії Burisma, з якою пов'язаний син Джо Байдена Хантер. Фактів прямого тиску на Зеленського в документі немає.

   

  Попередній матеріал
  "Година – $100… На ніч не залишаюся": одружений "слуга народу" листувався з куртизанкою у Раді
  Наступний матеріал
  Рада заборонила вирубку лісів на схилах Карпат
  Loading...

  У Білому домі випадково зізналися, що тиснули на Україну задля розслідування проти демократів

  Білий дім проведе власне розслідування щодо розмови Трампа із Зеленським

  У США арештували двох бізнесменів, пов'язаних зі скандалом навколо України – ЗМІ

  "Трамп порушив присягу та зрадив народ" – Байден вперше закликав до імпічменту президента США

  Імпічмент президента США: Трамп сказав, за яких умов співпрацюватиме зі слідством

  Трампа непокоїть, яким його запам'ятає історія у випадку імпічменту