www.business.ua

ФСБ почало "розробляти" Сущенка ще в минулому році – Фейгін

  Кримінальна справа за підозрою у шпигунстві журналіста є наслідком гібридної війни між РФ та Україною

  Федеральна служба безпеки Російської Федерації почала "розробляти" власного кореспондента "Укрінформу" у Франції Романа Сущенка ще минулого року. Про це повідомив під час прес-конференції адвокат журналіста Марк Фейгін, пише "Укрінформ".

  "Із матеріалів справи очевидно, що заходи відносно Сущенка проводилися з минулого року, тобто Романа Володимировича розробляли. Це звичайний стандартний сценарій. В ньому немає нічого випадкового", – сказав він.

  Фейгін також вважає, що кримінальна справа за підозрою у шпигунстві журналіста є наслідком гібридної війни між РФ та Україною.

  "Справа Романа Сущенка є фотом відносин Росії та України. По суті це відносини гібридної війни. Тому не був би Сущенко, був би хтось інший", – зазначив адвокат.

  Читайте також: Фейгін розповів, хто здав Сущенка російським ФСБшникам

  Фейгін хоче залучити до звільнення Сущенка французьких політиків

  Як інформував 5.ua, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному МЗС цю акцію назвали спланованою провокацією. 27 жовтня Московський суд відхилив апеляцію на арешт Сущенка та залишив його за гратами. 31 жовтня адвокат журналіста прилетів до України, щоб вирішити питання можливого обміну Сущенка. 

  Нагадаємо, Фейгін заявляв, що звертатиметься зі скаргою до Європейського суду. Адвокат вважає, що повернути журналіста до України можна лише завдяки обміну, і це питання треба порушувати в Мінську, на Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України, яка має відбутися 9 листопада.

  Попередній матеріал
  "Ми всі для Путіна – депозит": Активісти пікетували посольство РФ у Києві
  Наступний матеріал
  Корчак: Перевірка декларацій – це не процедури місяця, але й не років

  Фейгін хоче залучити до звільнення Сущенка французьких політиків

  У МЗС України відбулася міжвідомча нарада за участю Фейгіна щодо справи журналіста Романа Сущенка

  Фейгін розповів, хто здав Сущенка російським ФСБшникам

  Фейгін: російський суд ніколи не виправдає Сущенка

  Процесуальні порушення та нестача доказів: Фейгін розповів про перебіг засідання у справі Сущенка

  Суд у Москві відхилив апеляцію на арешт українця Сущенка