rbc.ua

Фейгін хоче залучити до звільнення Сущенка французьких політиків

  Адвокат вважає, що повернути журналіста до України можна лише завдяки обміну

  Адвокат Марк Фейгін проводив переговори з головою сенату Франції Жераром Ларше, щоб заручитися підтримкою французьких політиків для звільнення затриманого журналіста Романа Сущенка. Про це заявив адвокат українського журналіста в ефірі Еспресо.TV.

  "Я хочу використати можливість переговорів з Парижем. Я зустрічався з багатьма нинішніми політиками у Франції, а саме з головою французького сенату Жераром Ларше, який допомагав у справі Савченко. Я хочу залучити французьких політиків до переговорів з Москвою стосовно звільнення Сущенка. Можливо, переговори відбудуться, навіть на рівні президентів", – заявив Фейгін.

  Також він поспілкуватися з батьком та мамою Сущенка та з його жінкою і старшою донькою.

  За його словами, у судовій площині справа буде розвиватися лінійно, тобто буде продовжуватися слідство. Фейгін, як сторона захисту, хоче оскаржити дії зі сторони слідчих щодо продовження арешту Сущенка.

  Читайте також: Фейгін розповів, хто здав Сущенка російським ФСБшникам

  Як інформував 5.ua, 30 вересня в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки". У вітчизняному МЗС цю акцію назвали спланованою провокацією. 27 жовтня Московський суд відхилив апеляцію на арешт Сущенка та залишив його за гратами. 31 жовтня адвокат журналіста прилетів до України, щоб вирішити питання можливого обміну Сущенка. 

  Нагадаємо, Фейгін заявляв, що звертатиметься зі скаргою до Європейського суду. Адвокат вважає, що повернути журналіста до України можна лише завдяки обміну, і це питання треба порушувати в Мінську, на Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України, яка має відбутися 9 листопада.

  Попередній матеріал
  Анонс прямих трансляцій на 5.ua
  Наступний матеріал
  У Запоріжжі затримали поліцейських, які грабували людей

  У МЗС України відбулася міжвідомча нарада за участю Фейгіна щодо справи журналіста Романа Сущенка

  Фейгін: російський суд ніколи не виправдає Сущенка

  Процесуальні порушення та нестача доказів: Фейгін розповів про перебіг засідання у справі Сущенка

  Суд у Москві відхилив апеляцію на арешт українця Сущенка

  Фейгін заявив, що РФ назбирала достатньо порушень у справі Сущенка: можна позиватися до ЄСПЛ

  "Багато що проясниться" – Фейгін повідомив, що ФСБ забрала Сущенка на слідчі дії