акція_посольство РФ 5.ua

"Ми всі для Путіна – депозит": Активісти пікетували посольство РФ у Києві

Вони вимагали звільнити бранців Кремля та бути активними, аби не допустити інших провокацій

Біля посольства Російської Федерації у Києві відбулася акція на підтримку українських журналістів – Романа Сущенка та Миколи Семени. Про це повідомляє "5 канал".

Як зазначається, колеги затриманих, їхні друзі та громадські активісти вимагали звільнити журналістів та інших громадян України, затриманих у Росії.

Крім того, активісти зверталися до російської та української влади. Водночас, вони заявили, що правовим шляхом домогтися звільнення політичних в'язнів Кремля буде складно, оскільки Росії вигідно використовувати їх для обміну, щоб домогтися скасування санкцій чи проведення виборів на Донбасі.

"Просто переконана в тому, що кожен із нас там під загрозою, бо ми всі для нього – потенційний матеріал для обміну, депозит. Чим більше він нас затримає, тим легше буде йому добиватися собі певних преференцій – скасування санкцій, виборів на Донбасі. Це російський лідер Путін, це вся російська система", – каже учасниця акції Марина Сингаївська.

"Треба розуміти, що все це правові канали, а право в РФ не працює. Тому потрібно говорити про міжнародний тиск, потрібно говорити про посилення санкцій і бути активними, бо, якщо ми, українці, не будемо захищати своїх, то жодна українська спільнота не стане на їх захист", – переконує ще одна активістка Олександра Матвійчук.

Нагадаємо, ранком повідомлялося, що сьогодні активісти влаштують "театр абсурду" під посольством РФ у Києві.

Як повідомлялося, 1 листопада в МЗС України відбулася міжвідомча нарада за участю Фейгіна щодо справи журналіста Романа Сущенка.

Попередній матеріал
Кличко розповів, для чого йому сім велосипедів, зазначених у е-декларації
Наступний матеріал
ФСБ почало "розробляти" Сущенка ще в минулому році – Фейгін

Сьогодні активісти влаштують "театр абсурду" під посольством РФ у Києві

Родичі зниклих у Криму людей влаштували пікет під посольством РФ

У МЗС України відбулася міжвідомча нарада за участю Фейгіна щодо справи журналіста Романа Сущенка

Фейгін: російський суд ніколи не виправдає Сущенка