day.kyiv.ua

Кличко розповів, для чого йому сім велосипедів, зазначених у е-декларації

  У власності Кличко перебувають придбані у 2014-2015 роках сім велосипедів: чотири – марки Scott, два – Coratec і один – Cannondale

  Кличко розповів про свої велосипеди, зазначені в декларації. За словами мера, він не є колекціонером, а на кожному з велосипедів їздить і тренується залежно від умов. Слова очільника Києва наводить його прес-служба, пише "Дзеркало тижня".

  "Я не колекціоную велосипеди – на кожному з них я їжджу і тренуюся. Кожен із моїх велосипедів призначений для різних умов пересування – шосейний, гірський, міський велосипед. Це, наприклад, як взуття для різних сезонів та ситуацій", – пояснив Кличко.

  Він зазначив: "Якщо ти хочеш показувати гарний спортивний результат, то в тебе має бути якісний велосипед та все необхідне обладнання, а це коштує недешево. Все це я вказав у своїй декларації. У мене також є велосипед із жорсткою рамою та електровелосипед для пересування містом. І моя спортивна підготовка дозволяє мені на велосипеді доїхати на роботу чи на зустріч швидше, ніж на автомобілі. Особливо в центрі міста, коли затори на дорогах".

  Як повідомлялося, в електронній декларації В.Кличко, зокрема, зазначив, що в його власності придбані у 2014-2015 роках сім велосипедів (чотири – марки Scott, два – Coratec і один – Cannondale).

  Після оприлюднення декларації мер повідомив на своїй сторінці в Facebook, що "в цьому році значно поповнив колекцію".

  Міський голова Києва Віталій Кличко відзначає важливість і необхідність впровадження електронного декларування доходів чиновників для поліпшення ситуації в економіці України. 

  "Електронне декларування доходів і власності поширене у західних країнах, і ні в кого ця практика не викликає запитань. В Україні ж величезна кількість чиновників, які ніколи не займалися бізнесом і не були у великому спорті, задекларували мільйонні прибутки. Запровадження електронного декларування – поки що болісний для українських чиновників крок, однак я впевнений, що він необхідний, і в подальшому це дозволить жорстко контролювати доходи чиновників і змінить ситуацію в економіці країни", – наголосив Кличко.

  Як повідомляв 5.ua, голова ДФС Насіров подав декларацію, в якій зазначив $1,16 млн, 4 автомобілі та 26 земельних ділянок.

  Попередній матеріал
  Порошенко провів переговори з лідером Киргизстану: говорили про торговельне співробітництво
  Наступний матеріал
  "Ми всі для Путіна – депозит": Активісти пікетували посольство РФ у Києві

  В ЄС представили декларацію, що має врятувати Угоду про асоціацію для України

  Кількість е-декларацій може зрости до півтора мільйона – голова Держспецзв'язку

  У дні пікового навантаження швидкість подання декларацій перевищувала 150 за хвилину – голова Держспецзв'язку

  НАБУ: Ми не проводимо тотальну перевірку е-декларацій

  "Що ж вона накалякала" – оператор сфотографував переписку депутата про його декларацію у ВР

  Луценко: декларацію Порошенко перевірять так само, як інші