topnews.name

Франція не визнає вибори до Держдуми РФ в окупованому Криму

  У посольстві Франції в Україні вкотре наголосили, що не визнають незаконної анексії Криму

  Франція не визнає легітимності та результатів організованих в анексованому Криму виборів до Державної Думи Росії. Про таке повідомляє сайт посольства Франції в Україні, наводячи витяг із брифінгу заступника речника МЗСМР Франції від 19 вересня 2016 року.

  "Франція не визнає ані легітимність організації, ані результати голосування, яке відбулось в Криму 18 вересня цього року. Наша позиція чітка і незмінна: як Європейський Союз і вся міжнародна спільнота, Франція не визнає незаконної анексії Криму", – йдеться у повідомленні.

  Зауважимо, 18 вересня в окупованому Криму Росія провела голосування на виборах в Держдуму. Минулого тижня Верховна Рада України звернулася до парламентів іноземних держав та міжнародних організацій з проханням утриматися від участі у спостереженні за ходом виборів в Держдуму Росії в Криму, а також закликала при будь-яких обставинах не визнавати їхні результати.

  Низка країн вже засудили організовані Росією вибори на півострові. У Кремлі заявили, що ніяк не будуть реагувати на можливу відмову парламентів іноземних держав визнати результати майбутніх виборів на території Криму.

  Нагадаємо, у міжнародній правозахисній організації Freedom House заявили, що голосування на виборах до Держдуми Росії не легітимізують російську владу на території України.

  Як повідомляв 5.ua, МЗС Швеції не визнало вибори в Держдуму Росії у анексованому Криму.

  Попередній матеріал
  У Києві пройде сьома конференція "Телебачення як бізнес"
  Наступний матеріал
  В Японії знайшли найдавніші в світі рибальські гачки

  Кримські татари бойкотували так звані вибори до російської Держдуми - Порошенко

  Швеція не визнає вибори в Держдуму РФ в анексованому Криму

  Вибори в Держдуму: в Україні проголосувало понад 350 осіб

  Тука розповів про відповідальність, яка чекає учасників нелегітимних виборів у Криму