publicist.in.ua

Швеція не визнає вибори в Держдуму РФ в анексованому Криму

  Очільник МЗС Швеції зазначила, що засуджує проведення Росією виборів в Держдуму в анексованому Криму та не визнає цей "вибір"

  Міністр закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем заявила, що не визнає вибори в Держдуму Росії в анексованому Криму, передає УНІАН.

  "Засуджуємо проведення Росією виборів в Держдуму в анексованому Криму. Не визнаємо цей "вибір" в Криму", – підкреслила Вальстрем.

  В окупованому Криму Росія проводить 18 вересня голосування на виборах в Держдуму. Минулого тижня Верховна Рада України звернулася до парламентів іноземних держав та міжнародних організацій з проханням утриматися від участі у спостереженні за ходом виборів в Держдуму Росії в Криму, а також закликала при будь-яких обставинах не визнавати їхні результати.

  Низка країн вже засудили організовані Росією вибори на півострові. У Кремлі заявили, що ніяк не будуть реагувати на можливу відмову парламентів іноземних держав визнати результати майбутніх виборів на території Криму.

  Нагадаємо, Сполучені Штати не збираються визнавати вибори в Державну думу Росії на території окупованого Криму, йшлося в заяві Держдепартаменту США. 

  Попередній матеріал
  У Варшаві в понеділок розпочинається щорічна конференція ОБСЄ
  Наступний матеріал
  "Тиша" на фронті: На Маріупольському напрямку бойовики застосували далекобійні гвинтівки

  У Києві на виборах до Держдуми РФ вже проголосували понад 100 осіб

  МЗС: Сьогоднішні російські вибори у Держдуму – є складовою агресії РФ проти України

  Держдеп: США не визнають російські псевдовибори в окупованому Криму

  Данія відмовилась визнати результати "виборів" в окупованому Криму – МЗС