Freedom House: Організовані Росією "вибори" – це фарс ціною прав людини і демократії в Криму

  Росія вкотре грубо і зухвало порушує міжнародне право і закони України

  У міжнародній правозахисній організації Freedom House заявляють, що голосування на виборах до Держдуми Росії, проведені, зокрема, і в незаконно анексованому Криму, не легітимізують російську владу на території України. Про таке правозахисна організація повідомила на своїй сторінці у Facebook

  "Вибори, що відбулися в Росії, а також в окупованому нею Криму, не легітимізують російську владу на українській території. Це "голосування" було яким завгодно, але тільки не вільним і справедливим. Жителі Криму не могли вирішувати, ні хто виграє вибори, ні хто стане начебто їхніми представниками", – йдеться в заяві віце-президента Freedom House з програм надання допомоги в надзвичайних ситуаціях і багатосторонніх ініціативах Роберта Германа, оприлюдненій на сторінці Freedom House Ukraine.

  Читайте також: Тука розповів про відповідальність, яка чекає учасників нелегітимних виборів у Криму

  Україна закликає міжнародних партнерів ввести санкції проти учасників так званих виборів у Криму

  Нагадаємо, вчора у МЗС України заявили, що вибори до Держдуми Росії в анексованому Криму незаконні. У зовнішньополітичному відомстві наголосили, що Росія вчергове грубо і зухвало порушує міжнародне право і закони України. Минулого тижня ВР звернулася до парламентів іноземних держав і міжнародних організацій з проханням утриматися від участі в спостереженні за ходом виборів до Держдуми Росії в Криму, а також закликала за будь-яких обставин не визнавати їх результати. Низка країн вже засудили організовані Росією вибори на півострові. У Кремлі ж заявили, що Росія ніяк не реагуватиме на можливу відмову парламентів іноземних держав визнати результати майбутніх виборів на території Криму.

  Попередній матеріал
  Анонс прямих трансляцій на 5.ua
  Наступний матеріал
  "Метінвест" продовжить інвестувати у розвиток виробництва та екологію – Риженков

  Швеція не визнає вибори в Держдуму РФ в анексованому Криму

  Тука – про так звані вибори в Криму: Ми будемо ініціювати відкриття кримінальних справ

  Держдеп: США не визнають російські псевдовибори в окупованому Криму

  Генасамблея ООН: Україна ініціює розгляд нової резолюції щодо прав людини в Криму – постпред