5.ua

"Метінвест" продовжить інвестувати у розвиток виробництва та екологію – Риженков

  Усі проекти розвитку коштуватимуть групі майже $300 млн

  "Метінвест" продовжить вкладати гроші у розвиток виробництва та екологічні проекти попри військові дії, повідомив генеральний директор групи "Метінвест" Юрій Риженков під час в рамках 13-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES). Про це інформує видання "LB.ua" із посиланням на український телеканал.

  "Наша компанія пережила непрості два роки. Складності були пов'язані не тільки з воєнними діями, інфраструктурою і тарифною політикою. По нас вдарила загальносвітова криза перевиробництва сталі. Але, тим не менш, ми продовжували інвестувати. Обсяг інвестицій нашої компанії щорічно складав $250-270 млн. Стратегічними проектами для нас залишалися ті, що були пов'язані з підвищенням ефективності виробництва і охороною навколишнього середовища", – розповів голова "Метінвесту".

  Серед проектів керівник відзначив найбільший екологічний проект в історії незалежної України з будівництва аглофабрики на ММК ім. Ілліча. Повідомляється, що згідно з планами металургів, інвестиції найближчим часом тільки зростатимуть.

  "Цього року ми вже переходимо до проектів розвитку: нещодавно підписали контракт на постачання машини безперервного лиття заготівок на комбінат Ілліча, продовжуємо будівництво комплексу пиловугільного вдування на "Азовсталі", зупинили на капітальний ремонт конвертер № 2 на комбінаті імені Ілліча, що дозволить вийти на європейські екологічні нормативи. Всі ці проекти обійдуться групі майже у $300 млн", – підсумував Юрій Риженков.

  Нагадаємо, раніше Кучма відзначив внесок "Метінвесту" в розвиток економіки України.

  Попередній матеріал
  Freedom House: Організовані Росією "вибори" – це фарс ціною прав людини і демократії в Криму
  Наступний матеріал
  МЕРТ призупинило рішення про зміну статусу "Укртрансгазу" через суспільний резонанс

  "Вони не бояться": Кучма відзначив внесок "Метінвесту" в розвиток економіки України

  Євроінтеграція дуже важлива для української металургії – глава "Метінвесту"

  Голова "Метінвесту" припускає негативний вплив Brexit на британські активи групи

  Міністр екології розповів, як Україна боротиметься зі сміттям