Метінвест
Метінвест Фото socportal.info

Голова "Метінвесту" припускає негативний вплив Brexit на британські активи групи

  У компанії назвали Brexit "катаклізмом в економіці, в першу чергу, європейській"

  Генеральний директор найбільшої в Україні гірничо-металургійної компанії "Метінвест" Юрій Риженков допускає певний негативний вплив Brexit на британські активи групи. Про це він повідомив в ексклюзивному інтерв'ю бізнес-порталу UAprom напередодні Дня металурга і гірника у Кривому Розі.

  "Наш завод Spartan UK практично повністю орієнтований на британський ринок, тому зараз у нас немає великих проблем. Але поточна нестабільність явно вдарить по британській економіці, що знизить кількість замовлень на нашу продукцію. Також напевно з'являться складнощі з перетіканнями. Але поки про це рано говорити, оскільки ще ніхто не знає, на яких умовах Brexit здійсниться", – сказав він.

  За його словами, Brexit – це катаклізм в економіці, в першу чергу, європейській. "Зараз ще незрозуміло, як Brexit вплине на наші активи, і все залежить від того, наскільки збалансованими будуть умови виходу або невиходу Великої Британії з Євросоюзу. Стався парадокс: ми маємо конституційну кризу в країні без конституції. Як відомо, у Великій Британії немає конституції, але, тим не менше, це реальна конституційна криза, коли на референдумі сказано одне, а парламент вважає по-іншому. Причому парламент – це представники все того ж народу, тобто це криза представницької демократії. А у неї правило просте: ти вибираєш свого представника, і він вже приймає рішення. Вийшла патова ситуація, і невідомо, як з неї виходити", – констатував голова "Метінвесту".

  Попередній матеріал
  Гройсман анонсував призначення американки на посаду заступника голови МОЗ
  Наступний матеріал
  За минулу добу під Мар'їнкою загинув один військовий, ще двоє поранені – речник АП
  Теги:
  Loading...
  У "Метінвесті" спростували інформацію про перебування на території Авдіївського КХЗ підрозділів ЗСУ

  У "Метінвесті" спростували інформацію про перебування на території Авдіївського КХЗ підрозділів ЗСУ

  "Метінвест" заявляє про напад на офіс компанії в Кривому Розі

  "Метінвест" заявляє про напад на офіс компанії в Кривому Розі