www.0564.ua

"Метінвест" заявляє про напад на офіс компанії в Кривому Розі

  В групі "Метінвест" Ріната Ахметова заявляють про напад криміналітету на один з офісів компанії, що знаходиться в Кривому Розі Дніпропетровської області.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заяву прес-служби "Метінвесту".

  "Сьогодні вдень група молодих осіб під предводительством раніше неодноразово судимого Юрія Настусенка і Владислава Штефана зібралася біля офісу під виглядом участі в пікеті НПГУ (Незалежної профспілки гірників України - ред.). Прямо на місці вони спочатку розпивали спиртні напої, потім зламали огорожу за допомогою "болгарки". Прорвавшись на територію офісу "Метінвесту", група провокувала присутніх людей на загострення ситуації, у тому числі закликали до розправи над працівниками компанії", -  говориться в тексті заяви.

  При цьому наголошується, що представник "Метінвесту", який вийшов до "пікетувальників", фактично був узятий в заручники. На адресу представника звучали образи, його неодноразово намагалися вдарити.

  "Потім провокатори, розбивши скло вхідних дверей офісу, прорвалися всередину. У бійці також брали участь активісти місцевого "Євромайдану". При цьому більшість членів профспілки відмовилося від участі у захопленні, коли зрозуміли, що ситуація набула некерованого характеру", - йдеться в заяві.

  У групі відзначають, що "так звані "активісти" і відверті кримінальники продовжують "розгойдувати" ситуацію в Кривому Розі".

  У зв'язку з цим компанія вимагає зупинити протиправні дії відносно групи, припинити тиск на співробітників і блокування роботи офісу, прикриваючись безпідставними вимогами.

  Компанія звертається до органів правопорядку з вимогою розібратися в події і дати їй об'єктивну оцінку.

  "Метінвест" є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції із сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю.

  Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США і має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

  Основними акціонерами "Метінвесту" є група СКМ (71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно керують компанією.

  ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія групи "Метінвест", основним акціонером якої є Рінат Ахметов.

  Попередній матеріал
  Суд відправив "Топаза" у СІЗО на 2 місяці
  Наступний матеріал
  Пластуни принесли Віфлеємський вогонь до КМДА
  Теги:
  Loading...
  Ахметов вилетів із ТОП-100 мільярдерів світу за версією Bloomberg

  Ахметов вилетів із ТОП-100 мільярдерів світу за версією Bloomberg

  У Кривому Розі обурені мешканці намагалися взяти штурмом будівлю міськради

  У Кривому Розі обурені мешканці намагалися взяти штурмом будівлю міськради

  У Кривому Розі біля окружкому відкрили стрілянину з автоматичної зброї

  У Кривому Розі біля окружкому відкрили стрілянину з автоматичної зброї

  У Кривому Розі намагалися підірвати штаб блоку Порошенка

  У Кривому Розі намагалися підірвати штаб блоку Порошенка