sharij.net

Тука – про так звані вибори в Криму: Ми будемо ініціювати відкриття кримінальних справ

  Сьогодні в Росії проходять вибори в Держдуму

  На виборах до Державної Думи Росії в окупованому нею Криму немає спостерігачів від міжнародних організацій. Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, повідомляє УНІАН.

  "Серед міжнародних організацій, наскільки мені відомо, присутніх (спостерігачів – Ред.) немає. Скажімо так, з якихось самодіяльних організацій, або ж громадських організацій, – у мене такої інформації зараз просто немає", – сказав він.

  Відповідаючи на запитання, чи все можливе зробила Україна для того, щоб "вибори" у Криму не відбулися, Тука заявив: "Чесно кажучи, я думаю, так. Тому що фізично перешкоджати цьому не ставили собі за мету".

  "Ми попередили тих людей, які будуть брати участь в організації заходів на території окупованого Криму про ймовірність юридичних наслідків таких дій. Оскільки більшість людей, які беруть участь в організації процедур і перебувають там, – вони громадяни України. Ми будемо ініціювати перед деякими відомствами України відкриття кримінальних справ", – повідомив чиновник.

  Як повідомляв 5.ua, окупований Крим залишився без мобільного інтернету через Путіна

  Нагадаємо, сьогодні в Росії проходять вибори в Держдуму. При цьому вперше вони проходять і в окупованому Росією Криму. Із 450 депутатів 225 будуть обрані за пропорційною системою, при цьому анексований Крим також буде враховано при підрахунку результатів і розподілі мандатів. У свою чергу решта 225 парламентаріїв повинні бути обрані в одномандатних округах, 4 з яких знаходяться на окупованій території – три охоплюють так звану "Республіку Крим", ще 1 – "місто федерального значення Севастополь". Таким чином, більшість – 229 депутатів Держдуми РФ – будуть обраними нелегітимно.

  Попередній матеріал
  Біля російського посольства у Києві сталася сутичка
  Наступний матеріал
  У Китаї офіційно дали імена тримісячним пандам-близнюкам

  Держдеп: США не визнають російські псевдовибори в окупованому Криму

  Генасамблея ООН: Україна ініціює розгляд нової резолюції щодо прав людини в Криму – постпред

  Окупований Крим залишився без мобільного інтернету, через Путіна

  Обурені кримчани навмисно пошкодили кабель зв'язку ЧФ РФ під час навчань "Кавказ-2016" - розвідка

  Березовець: головні інфраструктурні проекти Криму "освоюють" Ротенберг і Путін

  Тримовність, етнічні квоти і щеплення від сепаратизму – Рефат Чубаров про концепт Кримськотатарської автономії