uapress.info

Обурені кримчани навмисно пошкодили кабель зв'язку ЧФ РФ під час навчань "Кавказ-2016" - розвідка

  Мешканці півострова через зневажливе ставлення окупантів вдаються до прихованих форм протесту та саботажу

  Жителі окупованого Криму пошкодили магістральну кабельну трасу опорного пункту зв'язку, що спровокувало збій у системі ЧФ РФ, задіяній у навчаннях "Кавказ-2016", повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України, передає видання ZN.UA.

  Зокрема, за даними ГУР, 15 вересня під час підведення підсумків щодо участі у СКШН "Кавказ-2016" 744 Центру зв'язку Чорноморського флоту ЗС РФ "було особливо відзначено, що особовий склад опорного пункту зв'язку зазначеного Центру (дислокується в населенному пункті Орловка) не зміг забезпечити роботу близько 600 каналів зв'язку, які були задіяні в ході навчань".

  Причина зазначеного інциденту – при підготовці до навчань, під час розгортання елементів вузла зв'язку, були проігноровані протести окремих власників земельних ділянок, а також не компенсовано їм матеріальну шкоду, завдану військовослужбовцями ЗС РФ, додається в повідомленні української розвідки.

  "Зневажливе ставлення російської окупаційної влади до місцевих мешканців українського Криму, систематичний утиск їх прав і свобод у тому числі нехтування їх правом на приватну власність, змушує кримчан вдаватись до прихованих форм протесту та саботажу", - повідомили в ГУР.

  Нагадаємо, у розвідці повідомили, що на сьогоднішній день у Донецькій і Луганській областях знаходяться близько 7 тис. військовослужбовців регулярних військ Російської Федерації.

  Попередній матеріал
  Тримовність, етнічні квоти і щеплення від сепаратизму – Рефат Чубаров про концепт Кримськотатарської автономії
  Наступний матеріал
  Окупований Крим залишився без мобільного інтернету, через Путіна

  Березовець: головні інфраструктурні проекти Криму "освоюють" Ротенберг і Путін

  Розвідка: На Донбасі знаходиться близько 7 тис. регулярних російський військ