uacrisis.org

Розвідка: На Донбасі знаходиться близько 7 тис. регулярних російський військ

На сьогоднішній день у Донецькій і Луганській областях знаходяться близько 7 тис. військовослужбовців регулярних військ Російської Федерації

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький на брифінгу в п'ятницю в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

"Якщо не брати до уваги 1-й і 2-й армійські корпуси російських окупаційних військ, штатна чисельність яких становить близько 35 тис. осіб, на території нашої держави знаходяться близько 7 тис. військовослужбовців регулярних військ РФ", - заявив речник.

"Проходить ротація окремих підрозділів, зокрема, минулого місяця було замінено одне з розвідувальних підрозділів ЗС РФ, який дислокується в Донецьку. Також проходить доукомплектування 1-го та 2-го армійських корпусів за рахунок прибуття особового складу з території РФ. Крім того, вони вербують місцеве населення і активно використовують військові комісаріати для комплектації 1-го та 2-го армійських корпусів-", - розповів Скібіцький.

Представник розвідки повідомив, що в цілому ситуація в ході проведення АТО залишається складною, противник не дотримується режиму припинення вогню, "загроза активізації військових дій залишається".

Попередній матеріал
У Києві група чоловіків розгромила офіс
Наступний матеріал
Державний бюджет-2017: як житиме Україна
Теги:

Розвідка опублікувала детальний список цілої роти армійців РФ, що воюють на Донбасі

Лисенко: За добу в зоні АТО троє українських військових поранені, один контужений