www.dialog.ua

Ердоган відкличе всі свої позови проти громадян за образи на його адресу

  Всього таких позовів – 1845

  Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган відкличе всі свої позови проти громадян про образи на його адресу. Про це турецький лідер заявив під час своєї промови у парламенті, повідомляє "BBC Україна".

  Всього таких позовів – 1845, починаючи з 2014 року, коли Ердоган став президентом. У Туреччині існує стаття про образу на адресу президента, яка передбачає великий штраф або позбавлення волі до 4 років. За твердженням деяких опозиційних сил, ця стаття використовується турецькою владою для боротьби з опонентами. Сам Ердоган зазначив – цей крок є виявом справжньої демократії.

  "Я маю честь повідомити, що відкликаю всі позови проти людей, які мене ображали або виявляли неповагу. Будь-яка країна або її лідер, які не піклуються про розвиток турецької демократії, про розвиток нашої держави та про наше майбутнє, а переживають за долі заколотників – нам не друзі. Особливо це стосується західних лідерів", – заявив Ердоган.

  Як повідомляв 5.ua, 18 липня 2016 року єврокомісар Йоганнес Ган заявив, що списки для арештів у Туреччині підготували заздалегідь. Нагадаємо, спроба збройного військового перевороту почалася в Туреччині ввечері 15 липня. Група військових заявила, що бере управління країною у свої руки, щоб забезпечити дотримання конституційних прав громадян. Турецькому уряду вдалося відновити контроль над ситуацією в країні.

  Нагадаємо, у червні 2016 року "Міс Туреччина-2006" отримала умовний термін за образу Ердогана

  Попередній матеріал
  Луценко: Єфремов - цінний свідок, який може розповісти про плани РФ на етапі неоголошеної війни проти України
  Наступний матеріал
  На Луганщині двоє рибалок підірвалися на розтяжках бойовиків

  Засідання Вищої військової ради Туреччини: звільнено 88 працівників МЗС та двох генералів

  У зв'язку з політикою Ердогана невдоволення всередині Туреччини може зростати – експерт

  У Туреччині затримали колишнього мера Стамбула

  Влада Туреччини віддала наказ про арешт понад 40 журналістів – ЗМІ

  МВС Туреччини відсторонило від посад 8777 осіб

  5 канал - трансляція наживо