aa.com.tr

МВС Туреччини відсторонило від посад 8777 осіб

  Серед відсторонених 30 губернаторів, 52 інспектора державної служби та 16 юрисконсультів

  МВС Туреччини повідомило про відсторонення від посад 8777 осіб з персоналу структур центрального апарату і регіональних структур міністерства, пише агенція Анадолу.

  Серед відсторонених 30 губернаторів, 52 інспектора державної служби, 16 юрисконсультів, 1 заступник генерального директора і два начальника відділу.

  Як пише інформагенція, рішення прийнято в рамках розслідування справи про спробу військового перевороту в Туреччині 15 липня 2016 року.

  У свою чергу, співробітники сил безпеки Туреччини вже затримали 103 генералів і адміралів у рамках розслідувань, пов'язаних з невдалою спробою військового перевороту.

  Як інформував 5.ua, в ніч на 16 липня військові Туреччини здійснили спробу перевороту. У Стамбулі і Анкарі були проведені авіанальоти, на вулицю були виведені танки. До ранку суботи президент країни Реджеп Ердоган заявив, що основні осередки повстанців ліквідовані.

  Влада звинуватила в організації виступу військових ісламського проповідника і опонента Ердогана Фетхуллаха Гюлена, який проживає у США. Однак Гюлен відкинув свою причетність до спроби перевороту.

  Попередній матеріал
  Доба в АТО: українці знову рахують поранених, один військовий загинув
  Наступний матеріал
  Що відбувається у Туреччині – аналіз

  Парубій закликав журналістів "змінити кут зору" на роботу Верховної Ради

  WikiLeaks оприлюднить документи щодо структури політичної влади Туреччини

  Спроба військового перевороту в Туреччині: Що Путін сказав Ердогану телефоном

  Влада Туреччини заарештувала організатора військового перевороту