5 канал

У зв'язку з політикою Ердогана невдоволення всередині Туреччини може зростати – експерт

Поведінка і політика президента Туреччини Реджепа Ердогана може закласти реальні передумови для того, щоб всередині країни поступово зросло невдоволення, зазначила політичний експерт

У зв'язку із політикою президента Туреччини Реджепа Ердогана після спроби державного перевороту може почати зростати невдоволення всередині Туреччини. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила політичний експерт Олеся Яхно.

"Я думаю, що якраз те, що така неадекватна за наслідками поведінка і політика Ердогана, насправді, це може закласти реальні передумови для того, щоб реально всередині країни поступово росло невдоволення. І це якраз може стати передумовами для реального в майбутньому, я не кажу перевороту, але роботу на цьому напрямку", – зазначила вона.

Яхно додала: "І не факт, що, наприклад, союз, скажімо, Росії, Туреччини й Ірану і, скажімо, з протилежного боку – і то як це може бути протилежний бік, якщо Туреччина є країною НАТО – але все одно несприйняття кроків Сполученими Штатами, європейськими країнами, про що вже було заявлено, необов'язково зробить успішним довгостроково цей союз". 

Нагадаємо, стало відомо, коли зустрінуться Ердоган і Путін.

Попередній матеріал
Бойовики обстріляли знімальну групу "5 каналу" під Зайцевим
Наступний матеріал
"Західна" колона УПЦ МП не пішла до Києва – повернула у напрямку Ірпеня

Шульц: Ердоган вносить розкол в країні і ізолює себе на міжнародній арені

Ердоган захотів особистої зустрічі з Путіним

Журналіст: Через Ердогана може початися процес розпаду НАТО

В ЄС назвали дії Ердогана "неприйнятними" і закликали Туреччину поважати верховенство права

Надзвичайний стан у Туреччині можуть продовжити – Ердоган

5 канал - трансляція наживо