www.dialog.ua

Ердоган захотів особистої зустрічі з Путіним

  На тлі хвилі репресій у Туреччині відносини між Анкарою і Москвою поліпшуються

  Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган розраховує провести зустріч з російським лідером Володимиром Путіним. За його словами, зустріч може відбутися в середині серпня, повідомляє видання ZN.UA.

  "Недавні події можуть вплинути на мої плани, але я думаю, що якщо не станеться чогось надзвичайного, то приблизно в середині серпня можна буде провести переговори", – заявив він в інтерв'ю для телеканалу France 24.

  Напередодні Росія скасувала введені раніше обмеження на польоти регулярних рейсів з Росії до Туреччини. Видання Business Insider, грунтуючись на висновках експертів Washington Institute for Near East Policy Анни Борщівської та Іри Вейнер, писало, що після спроби перевороту в Туреччині Путін і Ердоган, швидше за все, почнуть зближуватися один з одним на тлі погіршення відносин із Заходом.

  На думку експертів, початок будівництва нових відносин вже помітний. Ердоган звинуватив організаторів невдалого перевороту в тому, що це вони нібито збили російський літак Су-24 в листопаді 2015 року. Саме після цього інциденту турецько-російські зв'язки фактично були розірвані. Тепер Анкара намагається "кинути під поїзд" військових, звинувативши їх у всіх провалах своєї зовнішньої політики.

  Нагадаємо, Європейський Союз висловив стурбованість з приводу ув'язнення в Туреччині та звільнення з роботи в цій країні тисяч людей, підозрюваних у причетності до невдалої спроби державного перевороту.

  Попередній матеріал
  БТР-82а російських окупантів розчавив цивільне авто у Криму
  Наступний матеріал
  Уряд Німеччини: потрібно призупинити переговори Євросоюзу з Туреччиною щодо членства в ЄС

  Журналіст: У Туреччині сидить більше журналістів у в'язницях, ніж у будь-якій країні світу

  Журналіст: Через Ердогана може початися процес розпаду НАТО