Коронавірус
Коронавірус 5 канал

Для з'ясування походження коронавірусу потрібні роки – ВООЗ

  Читайте по-русски
  Науковцям цікаво дізнатися як вперше вірус перейшов від тварини до людини

  Щоб з’ясувати походження коронавірусу – потрібні роки. Так вважають експерти ВООЗ, які досліджують цю тему у китайському місті Вухань, передає "5 канал".

  Саме там, на одному з місцевих ринків, новий коронавірус виявили вперше. Фахівці Всесвітньої Організації Охорони здоров’я отримали доступ до тих локацій, які хотіли дослідити і зараз готують ретельний звіт того, що вдалося з’ясувати. Адже у Китай вони прибули на 28 днів, віза закінчується наприкінці наступного тижня. Експерти зізнаються – тема украй складна. Поки – перший етап досліджень. Наступні потребуватимуть значно більше часу. Необхідно встановити як саме коронавірус перейшов від тварин до людини. І дослідити безсимптомні випадки ковіду, які могли існувати іще до того, як виявили перших пацієнтів із симптомами.

  "Буде наївно думати, що ми знайдемо щось на кшталт нульової точки походження вірусу. Думаю, нам вдалося ідентифікувати, чи точніше китайським колегам вдалося ідентифікувати перші випадки, про які написали. Але дуже цікаво, що відбувалося трошки раніше, це дуже загадкова і важка частина досліджень", – каже мікробіолог, експерт з інфекційних хвороб Домінік Двайр.

  Нагадаємо, директор програми Всесвітньої організації охорони здоров'я з надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров'я Майкл Райан попередив про ризик подальшого поширення нового коронавірусу навіть після масштабної вакцинації. 

  Попередній матеріал
  Передумав: Макрон підтримав завершення "Північного потоку-2"
  Наступний матеріал
  Через негоду до Києва не пускатимуть вантажівки
  Loading...

  "Зробимо все, щоб досягти мети": у ВООЗ хочуть визначити походження COVID-19

  ВООЗ очолює комуніст, пов'язаний із Китаєм, тому світ запізнився зі знаннями про COVID-19 – Івасюк

  ВООЗ направить експертів до Китаю, щоб знайти джерело коронавірусу

  122 країни вимагають розслідувати, звідки насправді походить новий коронавірус (оновлено)

  Китай приховував інформацію про COVID-19, аби скупити світові запаси засобів захисту – ЗМІ

  У Китаї зафіксували найменшу кількість виявлених випадків коронавірусу з початку епідемії