Лікарі
Лікарі Shutterstock

Мешканці китайського Уханю просять ВООЗ швидше встановити походження коронавіруса

Читайте по-русски
Місія організації охорони здоров'я запланована на цей місяць

Звідки ж взявся коронавірус? З китайського міста Ухань чи ні? Мешканці цього міста чекають на відповіді науковців і закликають експертну групу Всесвітньої організації охорони здоров’я якомога швидше приїхати. Про це повідомляє "5 канал".

Зі свого боку у ВООЗ вже запланували спеціальну місію на цей місяць. Група міжнародних експертів перебуватиме в Ухані близько п'яти тижнів. Фахівці хочуть зрозуміти, що ж сталося, щоб уникнути схожих ситуацій у майбутньому. 

Саме в Ухані торік почали фіксувати випадки інфікування новим невідомим вірусом. Інформацію про нього влада тривалий час приховувала, допоки він не почав ширитися світом.

Припускають, що вірус походить від кажанів. Але проміжна тварина, яка передала його від летючих мишей до людини - невідома. 

"Китай повинен відкрити двері для експертів, які точно встановлять, чи поширився вірус із нашого міста Ухань. Адже зараз багато людей переконані, що він пішов не звідти. Мені здається, треба покласти цьому край і зрозуміти, звідки ж рознесли коронавірус. І наша влада повинна посприяти цьому і співпрацювати з експертною групою з Китаю. Це спільна проблема і треба її разом вирішити", – розповів місцевий студент Річард Луї.

Нагадаємо, що в серпні стало відомо, що американські спецслужби вважають, що влада провінції Хубей та міста Ухань, де стався спалах коронавірусу, приховувала інформацію про коронавірус від центральної влади в Китаї.

Попередній матеріал
Дорога сповзає в урвище: на Буковині липнева повінь відрізала людей від цивілізації
Наступний матеріал
Пісня "Last Christmas" вперше в історії очолила музичний чарт в Британії
Loading...

122 країни вимагають розслідувати, звідки насправді походить новий коронавірус (оновлено)

Китай приховував інформацію про COVID-19, аби скупити світові запаси засобів захисту – ЗМІ

У Китаї зафіксували найменшу кількість виявлених випадків коронавірусу з початку епідемії

Коронавірус у світі: за минулу добу захворіли майже 14 тисяч осіб – подробиці

Коронавірус у світі: заражених уже понад 126 тисяч, одужали більше як 68 тисяч

ВООЗ: загроза пандемії нового коронавірусу реальна, але її можна буде контролювати