"Північний потік-2"
"Північний потік-2" 5 канал

Данія дозволила використовувати новий тип суден, щоб добудувати "Північний потік-2"

  Читайте по-русски
  Будівництво вестиметься за межами зони, де затоплені запаси хімічної зброї

  Данське енергетичне агентство дозволило добудувати газопровід "Північний потік-2" на своєму континентальному шельфі – за умови використання трубоукладальних суден з якірним позиціонуванням. Про це мовиться на сайті відомства, передає видання "НВ".

  Зазначається, що минулого місяця компанія Nord Stream 2 AG подала запит на внесення поправки до отриманого ще в жовтні 2019 року дозволу на будівництво. Раніше проводити роботи в акваторії королівства дозволялося виключно суднам із динамічним позиціонуванням.

  "Зміни означають, що компанія може використовувати трубоукладальні судна з якірним позиціонуванням як окремо, так і в поєднанні з судами, оснащеними системою динамічного позиціонування", – цитує видання повідомлення.

  В агентстві наголосили, що будівництво вестиметься за межами зони, де заборонене використання суден із якірним позиціонуванням – через затоплені в Балтійському морі запаси хімічної зброї.

  Водночас, як передає "Європейська правда", за словами керівника пресслужби Данського енергетичного агентства Туре Фалбі-Хансен, Nord Stream 2 AG не зможе розпочати прокладання труб на незакінченій ділянці газопроводу ще щонайменше чотири тижні. Адже протягом місяця дозвіл агентства може бути оскаржений у Данській апеляційній раді з питань енергетики.

  Нагадаємо, минулого місяця у Сенат США внесли законопроєкт щодо розширення санкцій проти будівництва "Північного потоку-2".

  Попередній матеріал
  Відпочивальникам заборонили їхати на Волинь з інших регіонів – закривають санаторії та бази відпочинку
  Наступний матеріал
  Масштабні повені в Японії вже забрали життя 38 людей, 14 зникли безвісти
  Loading...