Прокладання трубопроводу
Прокладання трубопроводу Depositphotos

Стало відомо, скільки втратить "Газпром" через зрив Данією запуску "Північного потоку-2"

  Читайте по-русски
  Через вимогу данської влади у квітні оператор газопроводу вже отримав додаткові витрати у $112 млн

  Затримка запуску газопроводу "Північний потік-2" через відмову данської влади видавати дозвіл – може скласти до 8 місяців й коштувати проєкту додаткові $740 млн. Про це повідомляє Reuters із посиланням на лист оператора газопроводу компанії Nord Stream 2 AG до апеляційної палати країни з енергетики, передає LIGA.net.

  "Затримка проєкту призведе до значних фінансових втрат Nord Stream 2", – цитує агенція текст листа.

  У зв'язку з цим компанія-оператор просить апеляційну палату Данії з енергетики скасувати вимогу влади про третій маршрут. Раніше у квітні оператор газопроводу повідомляв, що наслідком нової вимоги датської влади вже стали додаткові витрати в $112 млн.

  Ще 2017-го Данія ухвалила закон, який дозволяє їй заблокувати будівництво магістралі через свої територіальні води з причин безпеки. Nord Stream 2 AG (єдиним акціонером якої є російський "Газпром") подала три заявки на прокладання "Північного потоку-2". Перша – через територіальні води країні, на південь від острова Борнхольм. Цю заявку компанія вже відкликала.

  Дві ніші заявки передбачають альтернативні маршрути, але вже в економічній зоні Данії – на північний захід і південний схід від острова Бронхольм. Ці заявки Данія не може заблокувати.

  Як повідомляв 5.UA, комітет Сенату США підтримав санкції проти компаній-учасників будівництва "Північного потоку-2".

  Попередній матеріал
  Трамп провів кадрові зміни в керівництві Нацрозвідки США
  Наступний матеріал
  Дощі залишили Україну: на вихідних подекуди температура сягне +30°С
  Loading...