112.ua

Британський прем'єр визнав, що мав прибутки від офшорної компанії його батька

  Британський прем'єр Девід Кемерон визнав, що мав прибутки від офшорної компанії, яка належала його батькові

  Девід Кемерон мав прибутки від офшорної компанії, проте зазначає, що жодних протиправних дій не чинив.

  Інформація про це кілька днів тому з'явилася у "панамських документах" - скандалі із викриттям шахрайства з офшорними компаніями. Кемерон наголосив, що компанію, яка фігурувала у "панамських документах", він продав за кілька місяців до того, як став прем'єром. Перед цим декларував дивіденди і платив усі податки.

  Напередодні прес-секретар британського прем'єра заявив, що ані Кемерон, ані члени його сім'ї нині не отримують жодних доходів від офшорних фондів.

  "У нас з дружиною було 5 тис. акцій у "Блеймор Інвест Траст", які ми продали у січні 2010 року і отримали за них трохи більше 30 тис. фунтів. Я заплатив податок на дивіденди. Там був дохід, але він був менший, ніж мито на приріст капіталу, тому цей податок я не платив. Все це – враховуючи всі обов'язкові збори у Великій Британії", - зазначив Кемерон.

  Як повідомляв 5.ua, 3 квітня 2016 року Центр із дослідження корупції і організованої злочинності, Міжнародний консорціум журналістських розслідувань і сайти світових ЗМІ опублікували матеріали, присвячені корупції у вищих ешелонах влади в низці країн. Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca.

  Нагадаємо, один із засновників Mossack Fonseca звинувачує авторів розслідування у тому, що вони неправильно витлумачили документи і спотворили дані.

  Попередній матеріал
  Ситуація на Сході загострюється: кількість ворожих обстрілів за добу сягнула 70
  Наступний матеріал
  У Латвії заборонили ретрансляцію телеканалу "Росія-РТР"
  Теги:
  Loading...

  Президент Панами створить комісію для розслідування фінансових махінацій

  США мають намір розширити список санкцій проти РФ через "панамські документи"

  Пайєтт: "Панамські документи" не матимуть негативних наслідків для України

  Засновник Mossack Fonseca назвав "панамські документи" вирваними з контексту