Прапор Великої Британії
Прапор Великої Британії pixabay.com

Британська рада оголосила про припинення діяльності в Росії

  Британська рада – це міжнародна організація, що представляє Велику Британію в галузі культури і освіти

  Британська рада (British Council) повідомила про припинення своєї діяльності в Росії. Про це йдеться на сайті організації.

  "Британській раді наказано припинити діяльність у Росії відповідно до заяви міністерства закордонних справ Російської Федерації. Відповідно до цього ми скасували всі заплановані заходи і програми. Ми глибоко шкодуємо про це і дякуємо за ваше розуміння", – наголошується в заяві.

  Як відомо, Британська рада (British Council) – це міжнародна організація, що представляє Велику Британію в галузі культури і освіти. Її представництво працювало в Москві з 1959 року.

  Як повідомляв 5.UA, ще 5 березня в британському Солсбері екс-полковник ГРУ Сергій Скрипаль, який працював на британську розвідку, і його дочка Юлія були отруєні невідомою речовиною. Зараз потерпілі перебувають у критичному стані. Сергій Скрипаль отримав у Британії притулок після обміну розвідниками між США і РФ у 2010 році. Пізніше Британія оголосила, що батько і дочка Скрипалі були отруєні нервово-паралітичною речовиною "Новачок", до виробництва якої може бути причетна Росія. У Кремлі заперечують ці звинувачення. 

  У відповідь на отруєння Лондон оголосив про припинення двосторонніх відносин та вислав з країни 23 російських дипломати. У вівторок, 20 березня, вони повернулися додому. Забирав їх той самий літак, яким раніше перевозили до Росії вантаж із кокаїном під час скандальної справи наркотрафіку, в якому були задіяні дипломати посольства Росії в Аргентині.

  Попередній матеріал
  У МВФ заявили, що не вважають Україну бідною країною
  Наступний матеріал
  У Києві затримали викрадачів бронзового бюста Лесі Українки

  Міноборони РФ нахамило у відповідь на заяви Британії

  У Міноборони Британії відповіли Лаврову: Росія має "піти" і "стулити пельку"

  США та Британія в ООН: Росія стоїть за отруєнням Скрипаля та хімічною загрозою

  Справа Скрипаля: Британія видворить з країни 23 російських дипломата

  Британія терміново скликає Радбез ООН через отруєння Скрипаля

  Отруєння Скрипаля: реакція Британії буде жорсткою, санкції ще жорсткіші