5.ua

Біля кордонів Сирії наростає військова активність

  Військова активність біля кордонів Сирії наростає. Про таке пишуть західні ЗМІ. Напередодні чотири російських військових кораблі пройшли через Босфорську протоку і попрямували до сирійських берегів.

  У Москві пояснили: це пов’язано з можливою евакуацією із Сирії - російських громадян. Свої прикордонні зони почала укріплювати Туреччина. Генштаб держави перекинув до сирійського кордону додаткові армійські підрозділи з танками, бронетехнікою і мобільними ракетними установками. У самій же Сирії дедалі більше людей полишають домівки, рятуючись від збройного конфлікту. За даними ООН, біженців вже понад 2 мільйони. Між тим прихильники чинного сирійського режиму заявляють про готовність стати, так званими, живими щитами і власними тілами захищати урядові об’єкти від можливих ракетних атак з боку країн Заходу.

  Перший сирієць: «Ми тут, щоби дати зрозуміти країнам Заходу, насамперед США: ми проти того, щоб нашу країну бомбили. Ми готові пожертвувати своїми життями, щоби захистити батьківщину від іноземної агресії. Зараз нова група отаборилася в горах поблизу Дамаска. Сподіваємося, що нічого непоправного не трапиться».

  Другий сирієць: «Мета нашої кампанії - насамперед продемонструвати світові готовність захищати країну. Ми любимо свою батьківщину, поважаємо чинну владу і готові стати на їхній захист».

  Попередній матеріал
  На Донеччині дорослий чоловік до півсмерті побив школяра [відео]
  Наступний матеріал
  У Мексиці протестують учителі