5.ua

На Донеччині дорослий чоловік до півсмерті побив школяра [відео]

  У школі селища Гострий на Донеччині дорослий чоловік до півсмерті побив школяра, однокласника свого сина. Інцидент стався під час перерви. Свідки розповідають, чоловік спочатку тричі вдарив 12-річного хлопця головою об металеву трубу на спортмайданчику, після чого ще раз вдарив по обличчю в присутності директора школи. Дитину ушпиталили з численними гематомами та струсом мозку.

  Мати: «Все равно его накажут. Никто не будет нас обижать».

  12- річний Микола розповідає, посварився з однолітком. Той звинуватив хлопця у крадіжці грошей. Коли інцидент ущух, у школі з'явився батько однокласника. Не пояснюючи нічого, він взявся бити Миколу.

  Микола Водько, постраждалий: «Он подлетает, подбегает, берет за волосы и начинает бить три раза об трубу. Я вырвался и побежал до Светланы Анатольевны, директора. Он мне через нее уже ударил в глаз. Она говорила, милицию, милицию вызову, но так и не визвала».

  Школярі, які стали свідками інциденту запевняють - чоловік, був нетверезий. Кажуть - усе бачили вчителі. І ніхто з них не допоміг дитині.

  Аліна Пономарець, свідок:«От него очень матюкал и пытался прибить кулаками, ногами. Он пытался его на землю кинуть и ногами забуцать».

  Адміністрація школи відхрещується від коментарів. Водночас шкільний психолог стверджує - побиття не було. А набряки на обличчі у постраждалого - пояснює так...

  Олександр Арсенов, психолог ЗОШ 24 селища Гострий:«Ребенка, на территории школы, насколько известно, укусила оса - в область лица. На территории школы никто не видел, как  к ребенку прикасались хотя бы пальцем».

  Лікарі з висновком психолога не згодні

  Лікар: «Осиные укусы, такого не было и не замечалось и нету».

  Медики кажуть - стан хлопця задовільний.

  Олександр Островський, завідувач травматології центральної міської лікарні м. Селидова: «Диагноз пока идет: ушиб мягких тканей головы, гематома головы; сотрясение головного мозга пока под вопросом. Последнее нуждается в подтверждении».

  Наталія Водько, мати Миколи Водько: «Я отдала своего ребенка в школу. В этот момент должен учитель смотреть, педагоги он зашел на территорию, почему пропустили его пьяным. Куда смотрели учителя».

  У міліції відкрили кримінальне провадження за статтею умисне нанесення легких тілесних пошкоджень.

  Володимир Гонаров, начальник Селідовського міського відділення міліції:«Фактически, пока, на настоящий момент, доказательств того, что ребенок был избит отцом у нас нет. Из тех показаний, что есть на сегодняшний момент, все говорят, что такого не было».

  Водночас до міліції подала заяву і родина чоловіка, якого вважають образником. Звинувачують постраждалого у побитті іхньої дитини.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Селище Гострий, Донеччина, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Постраждалі в одеській стрілянині відмовилися писати заяву в міліцію
  Наступний матеріал
  Біля кордонів Сирії наростає військова активність
  Теги:
  Loading...