5 канал

Зубко розповів, яку альтернативу грошовим субсидіям знайшли люди

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що українці перестали перейматися "трубою у своєму будинку", а зацікавлені вирішенням більш глобальних проблем

Розповідаючи, наскільки звичайні люди готові залучатися до управління комунальними підприємствами, віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко у програмі "Погляд" на "5 каналі" зазначив: "Потрібно давати можливості. І коли ти даєш можливості або об’єднатися спільним власникам будинку, або взагалі впливати на рішення влади, або приймати спільне рішення, ми бачимо взагалі результат, який ми не очікували за два останні роки".

Він уточнив: "Буквально останнє опитування серед людей, що саме потрібно робити – чи вкладати кошти в енергоефективність, термомодернізацію або давати кошти на субсидії, 97% людей відповідають про енергоефективні заходи".

Зубко додав: "Сьогодні люди, коли звертаються навіть у прямому ефірі із запитаннями, які стосуються взагалі комунальних послуг, забезпечення якості, вони вже не запитують про конкретне або трубу у своєму будинку, або про дах, який може бути не відремонтований у тому ж будинку. Люди запитують про спільну діяльність навколо району, магістральної дороги, люди відчувають, що вони є в громаді, вони починають вирішувати спільно ці питання".

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Зубко розповів про два можливих варіанти зменшення вартості комунальних послуг – інтерв'ю.

Попередній матеріал
Успіх української делегації в ПАРЄ: Чи є шанс переламати на користь Києва хід нормандського мирного процесу
Наступний матеріал
Корчілава розповів, чому Черновецький програв вибори у Тбілісі – інтерв'ю

Зубко: Плата населення за газ або послуги по теплу на високому рівні – є 97%, 96%, 104% по деяких містах

Зубко пояснив, чому теплопостачальні підприємства не можуть виплатити своїх боргів

Зубко розповів про два можливих варіанти зменшення вартості комунальних послуг – інтерв'ю

Геннадій Зубко: Наскільки безпечними є вітчизняні школи