finance.bigmir.net

Зубко: Плата населення за газ або послуги по теплу на високому рівні – є 97%, 96%, 104% по деяких містах

Кожна територіальна громада, за бажання, може замінити неефективного менеджера комунального підприємства

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко у програмі "Погляд" на "5 каналі" розповів про стан сплати за платіжками в Україні та про те, як місцевими громадами виконуватиметься реструктуризація заборгованостей теплопостачальних підприємств.

"Хочу сказати, що виконання взагалі і плата населення сьогодні за спожитий газ або спожиті послуги по теплу є на досить високому рівні – є 97%, 96%, 104% по деяких містах, по деяких комунальних підприємствах, де платить населення. Не тільки платить те, що воно повинно платити в цьому році, а й платить за попередні борги минулих років", – поділився статистикою віце-прем'єр-міністр.

Він додав: "Сьогодні громада, якщо вона бачить, що їх комунальне підприємство має неефективного менеджера, може його замінити. Якщо вона розуміє, що вона не має менеджера або не має бажання цим займатися, вона може найняти компанію, яка буде управляти і виконувати графіки реструктуризації. І якщо сьогодні не буде вистачати коштів саме для теплопостачальних підприємств, то місцевий бюджет, платники податків саме цієї громади повинні долучитися до виконання цих зобов’язань по газу".

Зубко наголосив, що сьогодні, "маючи реформу енергоефективності, проводячи утеплення житлового сектора, проводячи взагалі облік тої енергії, яка постачається до житлового сектора" – потрібно дати можливість модернізувати і теплопостачальні підприємства.

Повну версію інтерв'ю читайте у матеріалі: Зубко розповів про два можливих варіанти зменшення вартості комунальних послуг – інтерв'ю.

Попередній матеріал
Голова Херсонської ОДА: Жодних проявів сепаратизму у нас в області немає
Наступний матеріал
Блокпост, аеропорт та фігура Архангела: на Сумщині відкрили триметровий пам'ятник бійцям АТО

Зубко розповів про два можливих варіанти зменшення вартості комунальних послуг – інтерв'ю

Комунальні тарифи не зменшуватимуться – віце-прем'єр Зубко

Субсидії отримають навіть ті, хто має заборгованість за "комуналку" – Розенко

Гройсман: Уряд "дасть по руках", якщо хтось забере квартиру в українців через несплату комунальних послуг