energymagazine.com.ua

Гройсман: Уряд "дасть по руках", якщо хтось забере квартиру в українців через несплату комунальних послуг

Прем'єр щодо заяв політиків про конфіскацію житла за несплату комунальних послуг: "Тіпун вам на язик"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман різко відповів на засіданні уряду на заяви лідерів партій "Батьківщина" Юлії Тимошенко та "Опозиційного блоку" Юрія Вілкула про те, що начебто в українців забирають квартири за несплату комунальних послуг.

"Почув, що з трибуни парламенту два народні депутати споріднених політичних сил "Опозиційний блок" Юрій Вілкул і "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявили про те, що в українців за несплату за житлово-комунальні послуги забирають квартири. Хочу сказати, шановні колеги, русизмом: "Тіпун вам на язик". Я хочу підкреслити, що сьогодні в Україні ніхто ні в кого за несплату житлово-комунальних послуг не забирає квартири", – запевнив Гройсман.

Прем'єр наголосив: "А якщо, не дай Бог, хтось дозволить собі простягнути свої брудні руки до українських громадян, які живуть у своїх помешканнях, використовуючи борги за житлово-комунальні послуги, ми по цих брудних руках як уряд дамо і захистимо кожну українську родину. Тому хотів би сьогодні звернутися до всіх, сказати, що це чергова брехня з трибуни Верховної Ради, яка немає під собою жодних підстав".

Як повідомляв 5.ua, міністр юстиції України Павло Петренко спростував поширені у ЗМІ та соцмережах чутки про те, що начебто за новим законом в українців можуть конфіскувати житло за несплату комунальних послуг.

Попередній матеріал
У Генштабі розповіли, кого демобілізують найперше
Наступний матеріал
СММ ОБСЄ знову скаржиться на міни біля Первомайська й Золотого

Комунальні тарифи не зменшуватимуться – віце-прем'єр Зубко

Субсидії на комунальні послуги можуть отримати до 9 мільйонів українців - Мінсоцполітики

У столиці стався черговий комунальний скандал

КМДА: кияни у серпні платитимуть за комунальні послуги за новими правилами

Закон про НКРЕКП може вплинути на зменшення комунальних тарифів – Підлісецький

5 канал - трансляція наживо