Facebook / Генштаб ЗСУ

У Генштабі розповіли, кого демобілізують найперше

Наразі в Україні триває демобілізація військовослужбовців шостої хвилі

Першими під демобілізацію потраплять найкращі військові та ті, у кого є складні сімейні обставини. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив начальник Генштабу України Віктор Муженко.

"Демобілізація 6 хвилі. За рішенням командирів, найпершими будуть звільнені кращі військовослужбовці і ті, які мають складні сімейні обставини", - йдеться у повідомленні на мікроблозі.

Facebook / Віктор Муженко

Крім того, як зазначив Муженко, "тих, хто звільняється, необхідно розрахувати у військовій частині". "У ЗСУ для цього достатньо фінансових ресурсів", – повідомив він.

Нагадаємо, 26 вересня Президент підписав Указ про демобілізацію військовослужбовців шостої хвилі. Це остання черга звільнення у запас громадян, які були мобілізовані на військову службу у 2014-2015 роках під час дії особливого періоду.

У Міноборони вже заявили, що попри демобілізацію, "передова у нас не залишиться голою"

"Демобілізація буде відбуватися протягом вересня і основна маса буде звільнена у жовтні. Процес буде відбуватися без зменшення бойової готовності наших військ. Я маю зазначити, що у нас дуже багато резервів підготовлено, створено нові бригади, які замінять наших хлопців, і маю запевнити, що передова у нас не залишиться голою", – заявив речник Міноборони.

Попередній матеріал
У Маріуполі викрито елітний бордель у будинку культури
Наступний матеріал
Гройсман: Уряд "дасть по руках", якщо хтось забере квартиру в українців через несплату комунальних послуг

В Україні запрацював портал для демобілізованих бійців

Президент підписав Указ про демобілізацію військовослужбовців шостої хвилі

Демобілізація: Генштаб назвав заплановану до звільнення кількість військових

Лисенко щодо демобілізації: "Передова у нас не залишиться голою"