Зубко
5.ua

Зубко: 70% житлового сектору потребує енергомодернізації

Саме через погане утеплення житла в квартирах українців у найлютіші морози цієї зими температура не перевищувала плюс 16 градусів, зазначив Зубко

На сьогодні енергомодернізації потребує близько 70% житлового сектору. Про це у четвер у ході виступу на Українському форумі з енергоефективностівіце заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, передає "Укрінформ".

"За рахунок імпортованого газу ми опалюємо повітря і нам потрібно донести до наших громадян прості три речі: інвестуючи сьогодні в енергоефективність, ми зменшуємо свої витрати, ми збільшуємо якість і комфорт життя в такому приміщенні, і найголовніше, що ми підвищуємо вартість такого житла. На сьогодні енергомодернізації підлягає близько 70% нашого житлового сектору", - зазначив він.

Міністр також нагадав, що саме через погане утеплення житла в квартирах українців у найлютіші морози цієї зими температура не перевищувала плюс 16 градусів, "при тому, що теплопостачальні підприємства працювали на повну потужність".

Нагадаємо, в ефірі "5 каналу" віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко розповів, як буде наповнюватися Фонд енергоефективності.

Попередній матеріал
У мережі з'явився трейлер першого українського 3D-мультфільму
Наступний матеріал
Смертельна ДТП у Росії: усі постраждалі і загиблі - громадяни України

З рахунків "Київенерго" списали 21,3 млн грн

Гройсман розраховує на запуск Фонду енергоефективності вже у 2017 році

Зубко: Фонд енергоефективності – інструмент захисту та підтримки громадян

Шимків про фінансову вигоду України від впровадження реформи енергоефективності

Заходи з енергоефективності щороку скорочуватимуть витрати держави на субсидії на 3-5 млрд грн – Порошенко

5 канал - трансляція наживо