У мережі з'явився трейлер першого українського 3D-мультфільму

Мультфільм оповідає історію відомого в Україні героя Кирила Кожум’яки

Відбувся реліз трейлера першого українського 3D-мультфільму Микита Кожум’яка. Ролик з'явився на Youtube- каналі TrailersUA.

Мультфільм оповідає історію відомого в Україні героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія. Головним героєм став 12-річний хлопчик Микита, який не володіє дивовижною фізичною силою батька, але завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ.

"Прем'єра мультфільму буде світовою, саме тому ми вирішили зробити англійську мовою оригіналу. Для створення мультфільму ми залучили професіоналів не тільки з України, але і зі США. Адаптацією сценарію займається компанія зі США, а озвучували героїв відомі американські актори, чиї імена ми поки не хочемо називати", - розповів продюсер Дмитро Белінський.

Водночас українською герої мультфільму заговорять голосами відомих особистостей. Голос тата головного героя належить відомому на увесь світ українському важкоатлету Василю Вірастюку. Також у мультфільмі ми почуємо Руслану Писанку (відьма), Віктора Андрієнка (Едді), а роль дракона озвучить Сергій Сивохо.

Прем'єра першого українського 3D-мультфільму назначена на 13 жовтня 2016 року.

Попередній матеріал
Порошенко та Нуланд обговорили виконання безпекових положень Мінських домовленостей - посольство США
Наступний матеріал
Зубко: 70% житлового сектору потребує енергомодернізації

Спостережна місія ОБСЄ потрапила під мінометний вогонь під Водяним

У Києві презентували молдовський мультик про смерть-невдаху

В Росії хочуть заборонити західні фільми і мультики

У МВС презентували 3D-мультики про безпеку руху [відео]