суд_пуста кабінка 5 канал

Зрив засідання у справі екс-беркутівців: поліція так і не доставила силовиків до суду

У відомстві це пояснили тим, що правоохоронців стягнули охороняти середмістя столиці, тож стежити за обвинуваченими – нікому

Засідання у справі п'ятьох екс-беркутівців, яких обвинувачують у масових розстрілах активістів Революції Гідності сьогодні, 15 листопада не відбулося. Причиною стало те, що підсудних не доставили до судової зали. Про це повідомляє "5 канал".

Як повідомив головуючий суддя Сергій Дячук, це сталося через те, що особовий склад поліції задіяли в охороні громадського порядку у середмісті столиці. Саме такий лист направила Нацполіція до суду.

"Надійшов лист на адресу суду, в якому повідомляється, що у зв'язку з тим, що весь особовий склад ГУ НП у м. Києві, починаючи з 14 листопада, повністю задіяний в охороні публічного порядку, працівники Національної поліції безпеку учасників процесу по вказаному нами провадженню гарантувати не можуть. У зв’язку з цим не відбулася доставка", – зазначив Сергій Дячук, суддя Святошинського районного суду Києва.

Як стало відомо, слухати справу продовжать лише за тиждень, а саме 22 листопада. Тоді, зокрема, вирішуватимуть, чи продовжувати запобіжний захід екс-силовикам. На засіданні планують допитати потерпілих та експертів.

"На 22 листопада заплановано допит одного з потерпілих. Тобто це родич загиблого. Також планується вирішення питання щодо балістичних експертиз. У зв'язку з тим, що закінчуються строки тримання під вартою 25 листопада, буде розглядатися питання щодо продовження тримання під вартою, захисту ми вже вручили клопотання", – повідомив прокурор Яніс Сімонов.

Дивіться також"Це зграя псів": Двоє свідків дали емоційні свідчення про злочини "Беркуту" на Майдані

Попередній матеріал
БПП виключив Найєма та Заліщук зі складу міжнародних делегацій
Наступний матеріал
Прокуратура відібрала близько 15 гектарів землі у Пшонки

"Це зграя псів": Двоє свідків дали емоційні свідчення про злочини "Беркуту" на Майдані

Провокація на засіданні у справі розстрілів на Інститутській: "беркутівців" облили червоною рідиною

Суд у справі розгону Майдану: екс-беркутівці обрали для себе тактику мовчанки

Слухання у справі харківського "Беркуту": що розповіли свідки у суді