Детектор Медіа

БПП виключив Найєма та Заліщук зі складу міжнародних делегацій

Формальним приводом для такого рішення стало їхнє членство в інших політичних об'єднаннях

Під час засідання фракції "Блоку Петра Порошенка" народних депутатів Світлану Заліщук та Мустафу Найєма виключили зі складу міжнародних делегацій. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко, пише "УП".

Як зазначається, ініціатором відкликання став Ігор Кононенко. А от формальним приводом стало членство депутатів в "ДемАльянсі".

"Фактично ми справді їх відкликали. На фракції було прийняте рішення стосовно депутатів, що відкликаємо з делегацій тих, хто є членами інших партій. Оскільки вони заявили, що є членами "ДемАльянсу", це рішення стосується в тому числі їх", – заявив Гончаренко.

Як стало відомо, самі Заліщук та Найєм не були присутні під час розгляду цього питання. Як пояснила Заліщук , вона не прийшла на засідання, оскільки мала зустріч. Згодом депутат повідомила, що з делегації також виключили Наталю Новак, що є членом "Хвилі" (партії, яка ще остаточно не зареєстрована).

Натомість, Світлана Заліщук звинуватила колег у подвійних стандартах. "Очевидно, що рішення дуже вибіркове і це подвійні стандарти. тому, що у нас є кілька інших членів, представників інших партій, які включені до інших парламентських асамблей, міжнародних організацій, але фракція щодо них такого рішення не ухвалила", – зазначила вона. 

Як відомо, Заліщук була заступником члена Постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, а Найєм – членом Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.

Нагадаємо, 1 листопада нардепу від БПП заборонили виїжджати з України через борги перед банками.

Попередній матеріал
Генсек НАТО: Переговори Трампа з Путіним не змінять позиції Альянсу щодо України
Наступний матеріал
Зрив засідання у справі екс-беркутівців: поліція так і не доставила силовиків до суду

Фракція "БПП" закликала українців не брати участь у проплачених акціях, ініціаторами яких є "Батьківщина" та п'ята колонна Кремля

Нардепу від БПП заборонили виїжджати з України через борги перед банками