joinfo.ua

Фракція "БПП" закликала українців не брати участь у проплачених акціях, ініціаторами яких є "Батьківщина" та п'ята колонна Кремля

  Нардепи обурюються акціями проросійської опозиції та представників "Батьківщини" з дестабілізації ситуації в країні

  Сьогодні, 14 листопада, фракція партії "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді України опублікувала заяву, де засуджує "імітацію масових протестів за допомогою найнятої і оплачуваної масовки". Відповідна заява була опублікована на сайті політичної сили.

  "В умовах складної міжнародної ситуації, посилення тиску на Україну з боку Росії, ми закликаємо усі проукраїнські політичні сили консолідувати зусилля, заради збереження української держави та чітко відмежуватися від представників так званої "п'ятої колони", яка прагне реваншу", – йдеться у зверненні.

  Народні депутати "обурюються спільними акціями з дестабілізації ситуації в країні проросійської опозиції та представників "Батьківщини" та наголошують на неприпустимості імітація масових протестів за допомогою найнятої і оплачуваної масовки.

  У заяві підкреслюється: "Нагадаємо – так був організований тільки Антимайдан! А тепер такими є спільні акції "протесту" біля Національного банку народного депутата Євгена Мураєва, який неодноразово заявляв про відсутність російської агресії проти України, та першого номеру виборчого списку партії "Батьківщина" Надії Савченко".

  Підсумовуючи, нардепи засуджують співпрацю партії "Батьківщина" з представниками "п'ятої колони" Кремля та закликають "всіх патріотів, свідомих українців" не брати участь в імітації цих протестів.

  Нагадаємо, Крищенко заявив, що у Києві протягом тижня пройде до 10 акцій протесту.

  Попередній матеріал
  Порошенко заявив, що очікує на прогрес у питанні "безвізу" для України до 24 листопада
  Наступний матеріал
  Вибори у Молдові: підрахували 100% голосів, перемогу офіційно здобув проросійський кандидат
  Теги:
  Loading...

  У Києві протягом тижня пройде до 10 акцій протесту – Крищенко

  Метою Кремля є дострокові парламентські вибори в Україні – СБУ